baneris leidinys

Balandžio 25 dieną apie pusę pirmos nakties Jankų kaime, Lekėčių seniūnijoje apsvaigęs nuo alkoholio Linas Baukus (gim. 1990m.), turintis 7 klasių išsilavinimą, nedirbantis ir nesimokantis, turintis teistumą, kartu su neblaiviu Justu Makūnu (gim. 1990 m.), turinčiu vidurinį išsilavinimą, dirbančiu, anksčiau neteistu, tyčia išplėšė Z.T. priklausančio gyvenamojo namo priestato durų užkabinimą ir, įsibrovę į pastatą, pradėjo ieškoti vertingų daiktų.

Nusikalstamą ilgapirščių veiką sustabdė prabudusi sodybos šeimininkė, kurią L.Baukus sumušė į įvairias kūno vietas, padarydamas nežymų sveikatos sutrikdymą.

Abu bendrininkai pripažinti padarę nusikaltimą. Jiems lengvinančių aplinkybių nenustatyta, atsakomybę apsunkina aplinkybė, kad abu kaltinamieji buvo apsvaigę nuo alkoholio, ir tai turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui.

Rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs bylą, J.Makūną atleido nuo baudžiamosios atsakomybės dėl padaryto nusikaltimo ir bylą jo atžvilgiu nutraukė. L.Baukus pripažintas padaręs du nusikaltimus ir nuteistas laisvės atėmimu vieneriems metams ir trims mėnesiams, bausmės vykdymą atidedant dvejiems metams, įpareigojant be institucijos, prižiūrinčios bausmės vykdymo atidėjimą, neišvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau nei septynioms paroms. Taip pat L.Baukus turės atlyginti nukentėjusiajai Z.T. padarytą neturtinę žalą (4000 Lt).

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos