baneris leidinys

scajevasŠakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba tęsia prevencinę akciją „Būk saugus, moksleivi“, kurios metu ne tik pradinių, bet ir vyresnių klasių mokiniai supažindinami su saugaus elgesio buityje ir gamtoje taisyklėmis, mokomi išvengti gaisro ir kaip elgtis, jam kilus.

Nuotr. G. Ščajevas mokiniams rodė mokomuosius filmukus, supažindino su saugaus elgesio taisyklėmis buityje bei gamtoje, pasakojo, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus.

Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Gintaras Ščajevas teigė, kad įgyvendinant akciją šiais metais jau aplankyta 12 rajono mokyklų. Praėjusią savaitę G. Ščajevas lankėsi Lekėčių vidurinėje mokykloje ir Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazijoje. Šioje ugdymo įstaigoje kartu su juo pamoką 7-8 klasių moksleiviams vedė ir Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Laimutė Pečiulytė. Pareigūnė kalbėjo apie dažniausiai pasitaikančius teisės pažeidimus tarp moksleivių bei atsakomybę už juos. Ji planuoja kartu su ugniagesiais lankytis ir kitose rajono mokyklose.
 
G. Ščajevas susitikimų su moksleiviais metu rodė mokomuosius filmus apie tai, kaip ir dėl kokių priežasčių kyla gaisrai, kokią žalą jie gali padaryti, kaip elgtis jiems kilus, kur kreiptis. Pareigūnas moksleiviams pasakojo apie tykančius pavojus bei aiškino, kaip reikėtų jų išvengti. Lekėčių vidurinės mokyklos pradinukai noriai uždavinėjo pareigūnui klausimus, domėjosi, kaip naudotis gesintuvu, kaip, kilus gaisrui, saugiai išeiti iš patalpos ir pan.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos