baneris leidinys

Chuliganizmas
Gruodžio 31 dieną, apie 7 val. 45 min., buvo pastebėta, kad Šakiuose sulaužyti pėsčiųjų tiltelio, jungiančio Vasario 16-osios gatvę su ežero pusiasaliu, turėklai ir atramos. Dėl tilto suniokojimo Šakių seniūnijai padaryta 1500  litų turtinė žala.

Vogė
Gruodžio 31 dieną, apie 17 val., Kidulių seniūnijos Petraičių kaimo gyventojas J. A. Z. (gim. 1925 m.) pastebėjo, kad buvo įsibrauta į jam priklausančios sodybos ūkinį pastatą, iš kurio pavogta apie 200 kg grūdų. Taip pat pareiškėjas nurodė, kad  maždaug prieš dvi savaites, atlupus sienos lentas, buvo įsibrauta į kitą sodyboje esantį garažą, iš kurio pavogtas 150 litų vertės mopedas EŠ 52 ir 150 litų vertės benzininis pjūklas, kurio pavadinimo pareiškėjas nenurodė.

Užpuolė namo savininką
Sausio 1 dieną, apie  18 val. 20 min.,  į Gelgaudiškio miestelio Smėlio gatvės gyventojo A. M. (gim. 1960 m.) gyvenamąjį namą užėję nenustatyti asmenys sumušė namo savininką ir pas jį svečiuose buvusį  gelgaudiškietį P. K. (gim. 1964 m.). Sumuštiesiems prireikė medikų pagalbos. Šakių ligoninės Priėmimo skyriuje nukentėjusiajam A. M. medikai diagnozavo veido ir galvos sumušimą, muštą dešinio skruosto žaizdą, girtumą. Nukentėjusiajam neblaiviam P. K. medikai diagnozavo galvos sumušimą. Po apžiūros vyrai buvo išleisti gydytis į namus.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos