baneris leidinys

Vogė mėsą
Sausio 12 dieną, apie 17 valandą,  Gelgaudiškio seniūnijos Stanaičių kaimo gyventoja T. Š. (gim. 1968 m.) pastebėjo, kad, numušus pakabinamas durų spynas nuo jai priklausančio gyvenamojo namo ir greta jo esančios rūkinės, buvo įsibrauta į patalpas. Iš gyvenamojo namo virtuvėje esančio šaldiklio pagrobta apie 15 kg maltos mėsos bei iš rūkinės pagrobta apie 30 kg rūkytos mėsos. Taip pat pavogtas T. Š. sodybos kieme stovėjęs vyriškas dviratis.

Sausio 9 dieną, apie 12 val., pastebėta, kad, nupjovus pakabinamą spyną, buvo įsibrauta į   negyvenamos sodybos, esančios Gelgaudiškio seniūnijos Jotyškių kaime, ūkinį pastą, iš kurio vagys pavogė du rulonus aliumininio vielos tinklo tvorai. Nuo vagių nukentėjusiajai V. B. padaryta 820 litų turtinė žala.

Sumušė
Sausio 13 dieną, apie 22 val. 15 min., šakietis Ž. P. (gim. 1986 m.), gyvenantis Jaunystės takas 3, policijai pranešė apie tai, kad į jo namus atėjo jo draugės dėdė M. R. ir jam sudavė ranka į veidą. Nukentėjusiajam bandant skambint policijai, smurtautojas M. R. pagriebė iš jo rankų  mobiliojo ryšio telefoną „LG”.

Apsinuodijo nepilnamečiai
Sausio 14 dieną, apie 4 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyti nepilnamečiai, 12 ir 15 metų broliai, gyvenantys Griškabūdžio seniūnijos Katilių kaime. Jiems medikai diagnozavo apsinuodijimą smalkėmis. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Sausio 16 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas 13 metų berniukas, kuriam buvo diagnozuota nosies kaulų lūžimas. Pirminiais duomenimis, nepilnametį sumušė iš matymo pažįstami asmenys.
Tą pačią dieną, 10 val. 50 min., į ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Kudirkos Naumiesčio gyventojas V. B. (gim. 1973 m.), kuriam medikai diagnozavo galvos, juosmens ir smegenų sukrėtimus. Po medikų apžiūros vyriškis buvo išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos