baneris leidinys

Sušalo moteris
Sausio 19 dieną, apie  13 val. 40 min., prie savo namų V.Kudirkos gatvėje, Šakiuose buvo rastas sniege gulinčios pilietės V. Č.  lavonas. Atlikus išorinę lavono apžiūrą, matomų kūno sužalojimo pėdsakų nenustatyta. Mirties priežasties nustatymui lavonas išsiųstas į VTMT prie LR TM Jurbarko  poskyrį.

Negandos
Sausio 19 dienos vakare  į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas plokštietis J.T., kuriam medikai diagnozavo kaukolės lūžį, smegenų sutrenkimą. J. T. išvežtas į Kauno klinikas.

Apsinuodijo
Sausio 20 dienos ryte į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo atvežta nepilnametė, gyvenanti Šakiuose, kuriai medikai diagnozavo tyčinį apsinuodijimą medikamentais. Ji paguldyta į Vaikų ligų skyrių.

Vogė
Sausio 22 dieną, apie 11 val., šakietis V. I. (gim. 1964 m.) pastebėjo, kad iš UAB „SEB LIZINGAS“ priklausančio sunkvežimio „IVECO AS440S42“, valstybinis Nr. DGE832, stovėjusio UAB „INDRA“ kieme, esančiame Girėnų kaime, nuplėšus kuro bako dangtį su užraktu buvo pavogta apie 400 litrų dyzelinio kuro. Dėl vagystės padaryta 1600 litų žala.

Išviliojo pinigus
Sausio 21 dienos vėlyvą vakarą, apie 22.55 val., į policiją kreipėsi sintautietė A.M., kuri pranešė, kad tos pačios dienos popietę jai į namus paskambino nepažįstamas vyriškis, prisistatęs pareiškėjos anūku A.V. Apgavikas pranešė apie tariamai įvykusį autoįvykį Kauno mieste, kurio metu buvo sužaloti žmonės. Taip apgaulės būdu iš pareiškėjos išviliota 600 litų.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos