baneris leidinys

Šakių rajono apylinkės teismo nutartimi paskirta veiksnios B.G. rūpintoja, G.K. iš jos sąskaitos, esančios AB „Swedbank“, meluodama klientų aptarnavimo specialistėms, kad vykdo B.G. valią, nuėmė didžiulę sumą pinigų. Patikrinus nukentėjusiosios sąskaitos išrašą, paaiškėjo, kad per septynis mėnesius buvo nuimta 15 085 litai.

Banko klientų aptarnavimo specialistės tapo nukentėjusiomis G.K. nusikalstamoje veikoje, nes paaiškėjus, kad pinigus išmokėjo neteisėtai, darbuotojos turėjo kompensuoti B.G. padarytus nuostolius, t.y. įnešti savo išmokėtas sumas.

G.K. atžvilgiu Marijampolės apskrities VPK Šakių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos BK 182 str.  (sukčiavimas). Baudžiamojoje byloje buvo surinkta pakankamai duomenų, pagrindžiančių kaltinimą, padarius 14 nusikaltimų ir 11 baudžiamųjų nusižengimų, numatytų  Lietuvos Respublikos BK 182 straipsnyje. Sunkinančia aplinkybe laikytina tai, kad nusikalstamas veikas G.K. padarė prieš asmenį, esantį bejėgiškoje būklėje dėl neįgalumo.

Byla šiuo metu baigiama nagrinėti Šakių rajono apylinkės teisme.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos