baneris leidinys

Praėjusį sekmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos veikimo teritorijoje buvo sulaikyti du Kaliningrado srities gyventojai.  

Sekmadienio vidurdienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos veikimo teritorijoje, Šakių rajono Gustainiškių kaime, pasieniečiai sulaikė du Rusijos Federacijos piliečius, 46-erių  Kaliningrado srities Slavsko rajono Zaicevo  kaimo gyventoją ir 28-erių jos sūnų, kuris neturėjo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

Pagėgių rinktinės pasieniečiams apklausus sulaikytuosius asmenis, paaiškėjo, kad į Lietuvos Respubliką jie pateko naktį, Kudirkos Naumiestyje perėję tiltą per Širvintos upę.

Pagėgių rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos požymius, numatytos BK 291 str. 1 d.

Motina  patalpinta į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato,  o sūnus į Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių  komisariato areštines. Kaliningrado srityje gyvenančią Rusijos pilietę ir jos sūnų Pagėgių rinktinės pasieniečiai dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo sulaiko jau šeštą kartą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
78

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos