baneris leidinys

gaisras2Kovo pirmosios naktis Striūpų kaime, Šakių seniūnijoje, gyvenančiam A. G. galėjo būti paskutinė. Vyriškis lovoje užmigo su neužgesinta cigarete ir taip namuose sukėlė gaisrą bei apsinuodijo dūmais.

Nuotr. Gaisras kilo pirmajame namo aukšte, kai užsiliepsnojo viena iš keturių kambaryje buvusių lovų, kurioje miegojo namo šeimininkas.

Gaisras Striūpų kaime, Žaliosios gatvėje, mūriniame name kilo vasario 28-ąją, prieš vidurnaktį. Neaišku, kaip ši nelaimė būtų pasibaigusi, jei ne kaimynė, pastebėjusi besiveržiančius dūmus ir iškvietusi ugniagesius.

Gaisras kilo dėl to, kad šešiasdešimtmetis neblaivus namo šeimininkas A. G. rūkydamas lovoje užmigo. Negana to, kilus gaisrui jis nepabudo, iš namo į lauką jį ištempė į nelaimės vietą atskubėjęs sūnėnas.

Gaisro metu sudegė lova, apdegė dalis kilimo ir aprūko kambario lubos ir sienos. Nukentėjusiajam Šakių ligoninėje diagnozuota apsinuodijimas dūmais, koma. A. G. paguldytas į Reanimacijos skyrių.
 
Kaip informavo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Gintaras Ščajevas, iš vienuolikos šiais metais kilusių gaisrų keturis sukėlė neblaivūs asmenys. Be to, ir daugelio kitų buvo galima išvengti, nes jie kilo dėl neatsargaus elgesio ar netinkamai naudojamų ir neprižiūrimų įrenginių.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos