baneris leidinys

Vogė
Kovo 2 dieną Kidulių seniūnijos Karališkių kaimo gyventojas J.M.,  atvykęs į savo sodybą, esančią tame pačiame kaime, pastebėjo, kad buvo įsibrauta į negyvenamąjį namą bei ūkinių pastatų vidų. Buvo pavogtas dviratis, daugiagyslis elektros kabelis bei elektriniai ir mechaniniai darbo įrankiai.

Kovo 5 dieną lukšietis O. V. (gim. 1941 m.) policijai pranešė apie iš neužrakinto garažo, esančio Lygumų gatvėje, Lukšiuose, pavogtą benzininį pjūklą „STIHL“.

Kovo 6 dieną, apie 17 val. 30 min., jurbarkietis A. M., atvykęs į savo motinai G. S. priklausančią  sodybą, esančią Sudargo seniūnijos Norkviečių kaime, pastebėjo, kad iš ūkiniame pastate esančio užrakinto garažo, išdaužus lango stiklą,  pagrobtas benzininis trimeris „Husgvarna“ ir benzininis pjūklas „Družba“.

Negandos
Kovo 3 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi šakietė R. J., (gim 1971 m.). Jai medikai diagnozavo dešiniojo riešo,  kairiojo dilbio ir juosmens sumušimus. Po medikų apžiūros ji išleista gydytis į namus.

Kovo 4 dienos vakare į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta I. P.  (gim. 1996 m.), kuriai diagnozuota dešiniojo dilbio pjautos žaizdos. Nepilnametė išvežta į Kauno klinikas, Vaikų psichoneurologijos skyrių.

Kovo 4 dieną, 22 val. 37 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas A. D., (gim. 1978 m.), gyvenantis Griškabūdžio seniūnijos Pentviršių kaime. Jam medikai diagnozavo apsinuodijimą neaiškios kilmės skysčiu, siekiant nusižudyti. Vyriškis išvežtas į Kauno klinikas.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos