baneris leidinys

Vogė
Kovo 7 dieną VĮ „Šakių vaikų globos namai“ Sutrikusio intelekto asmenų dienos užimtumo centro socialinė darbuotoja K. I. pastebėjo, kad pro tualeto langą iš minėtojo centro Šakiuose pavogtas skystųjų kristalų televizorius „Samsung LE32C450“, 80 cm įstrižainės, juodos spalvos korpusu.

Kovo 5 dieną, apie 16 val., lukšietė V. M., gyvenanti Pergalės gatvėje, pasigedo benzininio pjūklo „STIHL MS 181“, kuris buvo padėtas gyvenamojo namo antrajame aukšte. Įsilaužimo žymių nėra.

Kovo 7 dieną policija gavo pranešimą dėl vagystės. Kovo 4 dieną, apie 11 val., Šakių seniūnijos Prūselių kaimo pensininkė T. S. pastebėjo, kad iš jai priklausančio miško, esančio Gelgaudiškio seniūnijos Stanaičių kaime, iškirsta ir pavogta dešimt alksnių, juodalksnis, pušis ir eglė. T.  S. padaryta turtinė žala tikslinama.

Kovo 8 dieną rajono policininkai gavo kaunietės P. A. pareiškimą, jog buvo įsibrauta į pareiškėjai priklausančią sodybą, esančią Lekėčių kaime. Išdaužus gyvenamojo namo lango stiklą, buvo patekta į vidų, iš kur pavogta įvairių smulkių buities reikmenų. Išlupus durų užrakto skląstį, buvo patekta į ūkinio pastato vidų ir pavogta medinė dėžė su rankiniais darbo įrankiais.

Sumušė parke
Kovo 8 dieną, apie 16 val., prie Šakių autobusų stoties esančiame parke buvo sumuštas Girėnų kaimo gyventojas R. V., (gim. 1994 metais). Iš matymo pažįstamas jaunuolis keletu smūgių galva ir rankomis į veidą sumušė girėniškį.
 
Negandos
Kovo 11 dieną, apie 3 val. nakties, į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Sintautų seniūnijos Gaisrių kaime gyventis vyriškis M. Ž.,(gim. 1988 m.). Jam medikai diagnozavo galvos sumušimą, smegenų sutrenkimą. M. Ž. buvo išvežtas į Kauno klinikas. Taip pat į ligoninę buvo pristatytas to paties kaimo gyventojas J. T. (gim. 1986 m.). Jam medikai diagnozavo galvos sumušimą, smegenų sutrenkimą. Po apžiūros jis buvo išleistas į namus. Pirminiais duomenimis, kovo 11 dieną, apie 1 val. nakties, minėti asmenys buvo sumušti išgertuvių metu J. T. sodyboje, Gaisrių kaime, iš matymo pažįstamų asmenų.  
 
Kovo 13 dieną, apie 20 val., į Šakių ligoninės Priėmimo  skyrių kreipėsi vilkaviškietis K. Z. (gim.  1976 m.), nedirbantis. Jam medikai diagnozavo muštinę galvos žaizdą. K. Z. paaiškino, kad Barzdų kaime, M. P. sodyboje, išgertuvių metu jį sumušė nepažįstami asmenys. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Apsinuodijo
Kovo 12 dieną, apie  17 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas šakietis I. B.,(gim. 2006 m.). Jam nustatytas neaiškios kilmės apsinuodijimas, berniukas paguldytas į vaikų ligų skyrių.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos