baneris leidinys

Vogė 
Kovo 11 dienos ryte, apie 9 val., Slavikų kaimo gyventoja Z. J. (gim. 1946 m.) savo namuose pasigedo lovoje, po pagalve, laikytos piniginės, kurioje buvo 200 litų, pensininko pažymėjimas ir įvairių nuolaidų kortelių. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Kovo 15 dienos ryte Kriūkų seniūnijos Gerdžių kaimo gyventojas V. U. pastebėjo, kad iš jam priklausančio javų kombaino „John Deer“, stovėjusio sodybos teritorijoje, nerakinamo degalų bako išleista apie 60 litrų žymėto dyzelinio kuro.

Kovo 15 dieną, apie 14 val., Kidulių seniūnijos Maštaičių kaimo gyventojas A.V. pastebėjo, kad buvo įsibrauta į  jo sodybos teritorijoje esantį užrakintą ūkinį pastatą. Iš pastato pavogta plastikinė talpa su 200 litrų žymėto dyzelinio kuro.

Sumušė dukra
Kovo 14 dienos vakare, apie 19 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta Sintautų kaimo gyventoja L. V. (gim. 1951 m.). Jai medikai diagnozavo galvos smegenų traumą, galvos smegenų sukrėtimą, dešinės momenkaulinės dalies muštą žaizdą. Po medikų apžiūros, L. V. paguldyta į stebėjimo palatą. Pirminiais duomenimis, L. V. rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas tos pačios dienos pavakare, apie 16.30 val., namuose sužalojo dukra   J. G.

Iškirto medieną

Kovo 14 dieną VĮ „Šakių miškų urėdija“ darbuotojai policijai pranešė apie savavališkai iškirstus urėdijai priklausančius medžius. Griškabūdžio seniūnijos Galinių kaime, Šakių girininkijos miške, savavališkai iškirsta 60 augusių medžių. Pirminiais duomenimis, VĮ „Šakių miškų urėdija“ padaryta 1947,6 Lt. turtinė žala.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos