baneris leidinys

Vogė
Kovo 16 dieną, apie pusę septynių, Gelgaudiškio miestelio Darbininkų gatvės gyventojas G. K. pastebėjo, kad buvo įsibrauta į jam priklausantį garažą, esantį prie daugiabučio, esančio toje pačioje gatvėje. Iš garažo vagys pavogė įvairių darbo įrankių bei pneumatinį šautuvą.

Kovo 16 dienos ryte,  apie pusę devynių, Griškabūdžio seniūnijos Degutinės kaimo gyventojas J. V. pastebėjo, kad buvo įsibrauta į jam priklausantį sandėlį, esantį Barzdų seniūnijos Baltrušių kaime. Iš sandėlio buvo pavogta apie 1 toną kviečių grūdų ir lengvojo automobilio priekaba. Į sandėlį buvo įsibrauta nupjovus dvi pakabinamas spynas.

Vasario 24 dieną Šakių rajono policijos komisariate užregistruotas B. K. pareiškimas, kad šių metų vasario 6 dieną sugrįžusi iš Vokietijos savo bute, esančiame Šakiuose, Jaunystės Tako gatvėje,  pasigedo  įvairios buitinės technikos. Bute gyvenęs jos sūnus Ž. P. sakė, kad 2010 metų gruodžio mėnesio pabaigoje, buitinę techniką jis atidavė už skolą šakiečiui R. S.

Kovo 18 dieną, apie 5 val. ryto, iš šakiečio M. K., gyvenančio S. Banaičio gatvėje, policija gavo pranešimą, kad iš miškovežio „Volvo“, priklausančio UAB „Euromedis“, stovėjusio Šakiuose, Šaulių gatvėje, išdaužius miškovežio kabinos vairuotojo pusės stiklą buvo pavogtas CD automagnetola, DVD grotuvas ir rankinė, kurioje buvo 300 litų, „Lukoil“ kuro atsiskaitymo kortelė ir „Swedbank“ mokėjimo kortelė. Padaryta žala tikslinama.
 
Kovo 18 dieną, apie 8.15 val., Šakių seniūnijos Bizierių kaimo gyventoja O. P. pastebėjo, kad iš jai priklausančios parduotuvės, esančios Prūselių kaime, Miško gatvėje, išdaužius plastikinio lango stiklo paketą, nuo prie lango buvusio stovo, dingo trys plastikiniai buteliai su alumi. Dėl vagystės padaryta žala tikslinama, turtas draustas. Parduotuvėje įrengta vietinė signalizacija įvykio metu nesuveikė.

Kovo 18 dieną, apie 14 val., Girėnų kaimo gyventojas V. S. sužinojo, kad jo privačiame miške, esančiame Gelgaudiškio seniūnijos Branduoliškių kaimo ribose, kertamas miškas. Nuvykęs į minėtą mišką V. S. pastebėjo, kad nupjauti ir pagrobti 33 įvairaus diametro medžiai. Padaryta žala tikslinama.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos