baneris leidinys

Per praėjusias tris dienas Šakių rajone buvo sunkiai sužalota keletas rajono gyventojų. Dėl patirtų sužalojimų jiems prireikė medikų pagalvos.

Kovo 19 dieną, apie 21 val. 10 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Barzdų miestelio gyventojas V. K., (gim. 1980 m.). Vyriškiui medikai nustatė nosies kaulų lūžimą, veido nubrozdinimą, galvos smegenų sutrenkimą. V. K. paguldytas į stebėjimo palatą.

Kovo 20 dieną, apie 14 val. 05 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių  kreipėsi šakietis R. S., (gim. 1972 m.). Jam medikai diagnozavo galvos smegenų sutrenkimą, galvos srities kirstinę žaizdą, viso kūno sumušimą. R. S. paguldytas į stebėjimo palatą.

Kovo 19 dieną, apie pirmą valandą nakties, į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi 1990 metais gimęs šakietis R. K., gyvenantis V. Kudirkos gatvėje. Jaunuoliui diagnozuota ašarinių dujų papurškimas į akis. Suteikus medicininę pagalbą, jis išleistas į namus. Pirminiais duomenimis, kovo 18 dieną, apie 23.00 val., prie naktinio klubo „Impres“, esančio Šakiuose, Bažnyčios gatvėje, UAB „Nargauda“ apsaugos darbuotojas R. D., kilusio konflikto su R. K.  metu, papurškė ašarinių dujų.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos