baneris leidinys

Išviliojo pinigus
Kovo 23 dieną šakietė O. G., gyvenanti Liepų gatvėje, policijai pranešė apie praėjusį pirmadienį įvykdytą apgavystę. Tądien, apie 9 val., į pareiškėjos namus užėjo nepažįstamas vyriškis, kuris, pasiūlęs pareiškėjai nusipirkti malkų, paėmė už jas 570 litų. Vyriškis išėjo pažadėjęs atvežti malkas, tačiau taip ir neatvežė, pinigų irgi negrąžino.

Vogė
Kovo 24 dieną,  apie pusę devynių ryto, lukšietis A. Ž.,  gyvenantis Ežero gatvėje, pastebėjo, kad išlaužus lauko duris, buvo įsibrauta į jo sodybos teritorijoje esantį garažą. Iš garažo vagys pavogė aukšto slėgio plovyklą “KARCHER HDS 695“.

Kovo 23 dieną, apie 19 val., gelgaudiškietė D. B., gyvenanti Lauko gatvėje, pastebėjo, kad iš  nerakinto ūkinio pastato, esančio pareiškėjos sodybos teritorijoje, buvo pavogti 5 rūkytos kiaulienos kumpiai. Be to, iš sodyboje stovėjusio traktoriaus „DT-14“ nerakinamo degalų bako išleista apie 10 l dyzelinio kuro.
 
Pasipriešino pareigūnams
Kovo 24 dieną, apie 14 val., Sudargo seniūnijos Banaičių kaimo gyventoja D. R. savo sodyboje panaudodama fizinį smurtą, pasipriešino tarnybines pareigas atliekančiam Šakių rajono PK Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjui S. P.  Pareigūnui medikai nustatė veido, kairės akies sumušimą.

Kovo 25 dieną, apie 11.50 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas pilietis J. T. (gim. 1943 m.), gyvenantis Plokščių kaime. Jam medikai nustatė galvos smegenų trauminę ligą, dešinio smilkinkaulio lūžimą, kairės pusės 8,9,10 šonkaulių lūžimus.

Apsinuodijo   
Kovo 25 dieną, apie 20 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių pristatyta nepilnametė iš Kudirkos Naumiesčio. Mergaitei nustatyta tyčinis apsinuodijimas leksotoniliu, siekiant nusižudyti. Ji paguldyta į Šakių ligoninės Vaikų skyrių.

Sužalojo klube
Kovo 26 dieną, apie 1 val. 45 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi kaunietis E. R. (gim. 1985 m.). Jam nustatyta kairiojo viršutinio voko mušta žaizda. Po apžiūros jis išleistas į namus. Pirminiais duomenimis, kaunietis buvo sužalotas naktiniame klube „Impres“, esančiame Bažnyčios gatvėje, Šakių mieste.

Kovo 26 dieną, 5 val. 25 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Kudirkos Naumiesčio gyventojas K. M., (gim. 1992 m.), gyvenantis Varpo gatvėje. Jam diagnozuota galvos ir veido srities sumušimai, kraujosruva iš nosies, nosies srities mušta žaizda. Vilkaviškio rajono Kybartų seniūnijos Keturkaimio kaimo gyventojui L. L.,(gim. 1992 m.) medikai diagnozavo veido srities sumušimus. Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Bajoraičių kaimo gyventojui V.  L.,(gim. 1992 m.), medikai diagnozavo kairės akies sumušimą, galvos ir veido sumušimus, įtariamas nosies kaulo lūžimas, jaunuolis išvežtas į Kauno klinikas. Pirminiais duomenimis, jaunuoliai buvo sužaloti prie baro ,,Pas Mindaugą“, Kudirkos Naumiestyje.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos