baneris leidinys

pasienisPasienyje su Rusija, Šakių rajono teritorijoje, Pagėgių rinktinės pareigūnai sulaikė keturis jurbarkiečius ir kontrabandos gabenimui pritaikytą automobilį. Manoma, kad ketveriukė laukė iš Rusijos atgabento cigarečių krovinio.

Nuotr. Jurbarkiečiams priklausęs automobilis „Audi 100“, paruoštas kontrabandai vežti, buvo konfiskuotas pasieniečių. Automobilis laikinai saugomas VSAT Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardoje.


Ketvirtadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės pasieniečiai termovizorine įranga stebėjo valstybės sienos prieigas Slavikų kaimo ribose, Šakių rajone. VSAT pareigūnai užfiksavo, kaip tamsoje prie Šešupės, kuria eina Lietuvos siena su Rusija, priartėjo keturi asmenys. VSAT pareigūnai užfiksavo, kaip jie lūkuriuodami kalba telefonu, o vėliau pajuda atgal į Lietuvos gilumą.

Netrukus paaiškėjo, kad ketveriukė eina 3 km nuo sienos palikto automobilio „Audi 100“ link. Sėdę į automobilį vyrai pradėjo važiuoti, tačiau netrukus Šakių rajono Būtviliškių kaimo ribose juos sustabdė pasieniečiai. Vairuotojas nebandė sprukti nuo pasieniečių, tačiau paaiškėjo, kad šis 27-erių jurbarkietis neturi transporto priemonės dokumentų. Vienas keleivių, 23-ejų Jurbarko gyventojas, neturėjo pasienio ruože privalomų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Apžiūrėję automobilį „Audi 100“ Pagėgių rinktinės pasieniečiai jame rado diržus su kabliais – tokius savadarbius įnagius paprastai kontrabandininkai panaudoja cigarečių dėžėms nešti. Automobilyje nebuvo galinių sėdynių – nelegalių rūkalų gabenimu užsiimantys asmenys jas dažnai išima, kad tilptų kuo daugiau dėžių. „Audi 100“ buvo atjungti galiniai žibintai – toks triukas pasieniečiams irgi gerai žinomas, kai kontrabandininkai tamsoje stengiasi būti kuo mažiau matomi juos persekiojantiems VSAT pareigūnams. Be to, buvo sulaužyta ir automobilio užvedimo spynelė.
 
VSAT pareigūnai už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą 23-ejų vyrui pradėjo administracinės bylos teiseną, medžiagą dėl to, kad vairuotojas neturėjo dokumentų perdavė Šakių policijai. Automobilis laikinai saugomas VSAT Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardoje. Visi keturi jurbarkiečiai yra gerai žinomi ir anksčiau ne kartą jau yra įkliuvę pasieniečiams. Šįkart VSAT pareigūnai juos po apklausos paleido.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos