baneris leidinys

Paėmė paskolą
Kovo 29 dieną Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo šakietės R. L., gyvenančios Jaunystės Tako gatvėje, pranešimą apie paskolos paėmimą. Iš UAB „SMScredit.lt“ R. L. vardu pernai lapkričio 5 dieną buvo paimta 750 litų dydžio paskola,  kuri šiuo metu nėra grąžinta. Pati pareiškėja teigia jokios paskolos neėmusi ir jokių pinigų negavusi.

Vogė
Kovo 24 dieną, apie 17 val., pilietė A. V. pastebėjo, kad atplėšus namo duris buvo įsibrauta į negyvenamos sodybos namą, Kudirkos Naumiestyje, Tilto gatvėje. Namas priklauso G. V., gyvenančiam Vilniuje. Iš namo vagys pavogė dujų balioną, du butelius degtinės, rankšluosčių, kitų namų apyvokos daiktų. Vagystės laikas nėra žinomas, nes nuo kovo 20 iki 24 dienos šeimininkų sodyboje nebuvo.             

Kovo 18 dieną, apie 17 val., P. B., gyvenantis Gelgaudiškyje, Lauko gatvėje, pastebėjo, kad pro užrakintas duris buvo įsibrauta į ūkinio pastato pagalbines patalpas. Iš pastato buvo pavogtos penkios talpos su 100 l dyzelinio kuro, dvi talpos su 30 l benzino, 15 l biotualeto skysčio ir motorinis pjūklas „Dolmar“.

Kovo 26 dieną, apie 11 val., kaunietis J. L. pastebėjo, kad išdaužius vyriškiui priklausančios pirties, esančios Lekėčių kaime, pastato langą ir išlaužus greta esančios klėties duris, buvo įsibrauta į patalpų vidų ir pavogta apie 50 m kabelio, trys senoviniai virduliai.

Įtariamas tarnybos piktnaudžiavimu
Kovo 24 dieną Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos VĮ „Šakių miškų urėdija“ policijai pranešė dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo  pagal nusikaltimo požymius, numatytus Lietuvos Respublikos BK 228 str. 1 d., dėl buvusio VĮ „Šakių miškų urėdija“ darbuotojo A. Š., gyvenančio Gelgaudiškyje, galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos