baneris leidinys

Vogė
Balandžio 4 dieną Šakių seniūnijos Papartynų kaimo gyventojas Ž. E. policijai pranešė apie vagystę. Iš vieno jo sodyboje esančio nerakinto ūkinio pastato, nuo savadarbio suvirinimo aparato dingo apie 35 m elektros kabelio, iš kito taip pat nerakinto ūkinio pastato, dingo apie 50 m elektros kabelio, 4 l benzino, 3 l tepalo ir 3 kg vario metalo laužo.

Balandžio 3 dieną I. Z., atvažiavusi į dėdės J. B. sodybą, esančią Barzdų seniūnijos Gražiškių kaime, pastebėjo, kad iš kiemo pavogta 12 betoninių šulinio žiedų, metalinė arklinio vežimo priekinė dalis, įvairaus metalo laužo.

Balandžio 5 dieną,  apie 12.30 val., šakietė V. P., gyvenanti Kęstučio gatvėje, savo rakinamame garaže, esančiame garažų bendrijoje už gyvenamojo namo, rado išlaužtas dvi garažo sienos lentas ir pasigedo garaže stovėjusio nerakinto automobilio „VW Golf“ automagnetolos „Pioneer“.

Užspringo maistu
Balandžio 5 dieną, apie 18.30 val., savo namuose, esančiuose Kidulių seniūnijos Varčiulių kaime, ant grindų buvo rastas moters E. L., (gim. 1933 m.), lavonas. Įvykio vietos apžiūros metu ant  E. L. lavono smurto žymių neaptikta. Apklausos metu velionės dukra R. Ž. nurodė, kad E. L. užspringo maistu, o atvykusi greitosios medicinos pagalbos felčerė konstatavo E. L. mirtį. Moters lavonas išvežtas į MRU Teismo medicinos instituto Jurbarko skyrių.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos