akcija2024 568px

skruibisBalandžio 4 dieną Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Skruibis pateikė faktais, o ne emocijomis pagrįstas policijos pareigūnų, kurie, pasak jo, kaip buvo skelbiama spaudoje ir televizijoje kai kur galimai, kitur galbūt, o kai kur jau ir tikrai pažeidė įstatymą, tarnybinio patikrinimo išvadas.

Nuotr. Šakių rajono policijos komisariato viršininkas M. Skruibis pranešė tarnybinio patikrinimo išvadą.

Vasario 18 dienos 14 –ajame „Draugo“ numeryje rašėme apie pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl mažametės sužalojimo, kurią galimai buvo sumušusi mama, ir dėl faktų tyrimo įvykusią mergaitės apklausą, kai ji iš Beržynų pagrindinės mokyklos buvo atvežta į Šakių apylinkės teismą. Iškilus klausimui, ar tai buvo teisėti policijos pareigūnų veiksmai, rašėme, kad, pasak vyriausiojo prokuroro Raimundo Vasiliausko, visi pareigūnų veiksmai buvo suderinti ir atlikti nepažeidžiant įstatymų. Tuo metu Vaiko teisių apsaugos kontrolierė teigė, kad konkrečius pareigūnų veiksmus ištirs Policijos departamentas.
 
Pasak M.Skruibio, vasario 19 dieną Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė kreipėsi į Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kriminalinės policijos valdybą dėl Šakių rajono policijos komisariato pareigūnų veiksmų pagrįstumo ir teisėtumo įvertinimo, o vasario 24 dieną šis raštas buvo persiųstas į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, kuriame šis darbas buvo pavestas Vidaus tyrimo grupės vyresniajam tyrėjui Žilvinui Strumskiui, atliekančiam pareigūnų teisumo, neteisumo, tarnybinės drausmės pažeidimų išaiškinimą.

Kovo 25 dieną Tomas Ulpis, laikinai einantis Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas, savo parašu patvirtino Ž.Strumskio pateiktą tarnybinio patikrinimo išvadą, kurioje teigiama, kad Šakių rajono policijos pareigūnai, jokio tarnybinio pažeidimo nepadarė ir įstatymui nenusižengė. Apie tai bus informuota Vaiko teisių apsaugos kontrolės tarnyba.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos