baneris leidinys

Vogė
Balandžio 26 dieną, 8 val. pastebėta, kad, išmušus lango stiklą, įsibrauta į Šakių seniūnijos nuomojamas, piliečiui A.K. priklausančias dirbtuvių patalpas, esančias Kęstučio g., Šakių mieste. Apžiūrėjus pastebėta, kad pavogta kampinis šlifuokis, akumuliatorių pakrovėjas, kampinis šlifuokis ir elektrinis grąžtas. Įvykio metu padarytas nuostolis tikslinamas.             

Balandžio 27 dieną, apie 23 val., pilietė V. N., gyvenanti Meškinių g., Patašinės kaime, Griškabūdžio seniūnijoje, grįžusi į savo namus pastebėjo, kad išėmus rūsio langą įsibrauta į gyvenamąsias patalpas ir pagrobtas užpildytas dujų balionas, elektrinis vandens šildytuvas. Padaryta turtinė žala, turtas nedraustas.

Nukentėjo nepilnamečiai
Balandžio 29 dieną, apie 14 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių pristatytas nepilnametis gelgaudiškietis D. I., gimęs 1998 m. Jam nustatyta kairės akies srities sumušimas. Po apžiūros nukentėjusysis išleistas į namus.
 
Balandžio 29 dieną, į ,Šakių ligoninės Priėmimo skyrių pristatyta nepilnametė V. D., gimusi 1996 m., gyvenanti Išdagų kaime, Šakių seniūnijoje. Jai nustatyta kairio sėdmens ir šlaunies hematoma, sumušimas.
 
Po apžiūrosji  išleista į namus
Gegužės 1 dieną, 12.31 val. į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta Šaulių gatvėje, Šakiuose gyvenanti trylikametė E. Ž., kuriai nustatyta dešinės kojos pėdos raiščių patempimas, įplyšimas. Aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad apie 11 val., Bažnyčios gatvėje, Šakių mieste gatvės važiuojamojoje dalyje merginą sužalojo, važiuodamas atbuline eiga, nenustatytos markės automobilis, pasišalinęs iš įvykio vietos. Automobilis ir jį vairavęs asmuo nustatinėjami.

Kreipėsi su kirstinėmis, šautinėmis žaizdomis

Balandžio 28 d. į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Pervazninkų kaime, Sudargo seniūnijoje gyvenantis J. M. (gimęs 1941 m.). Jam nustatyta dešinės blauzdos abipusis kulkšnių lūžimas. Pirminiais duomenimis, J.M. tą pačią dieną, apie 5.30 val., buvo sužalotas pasienio ruože Rusijos Federacijoje.

Balandžio 29 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Rygiškių gatvėje, Griškabūdyje gyvenanti 65-erių N. B. Jai nustatyta kairės pusės juosmens šautinė žaizda. Po apžiūros moteris išleista į namus.

Gegužės 1 dieną, 2.41 val. į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi griškabūdietis V. Š., gimęs 1992 metais. Jam nustatyta kairio dilbio kirsta žaizda su raumens pažeidimu. Po apžiūros pacientas išleistas į namus.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos