baneris leidinys

Vogė
Gegužės 5 dieną, apie 12 val. 45 min.,  UAB „Jūsų sklypas“ sandėlininkė O. A., gyvenanti Kubilėlių kaime, pastebėjo, kad, iš nerakintų įmonės patalpų, Kudirkos Naumiestyje pietų metu buvo pavogti įvairūs darbo įrankiai.

Gegužės 6 dieną, apie 9 val., pastebėta, kad Kidulių seniūnijos Mozūriškių kaime, iš palikto laukuose UAB ,,Kamesta” priklausančio daugiakaušio ekskavatoriaus, išmušus kabinos stiklą, pavogti du raktų komplektai ir plieninio troso ritė. Iš degalų bako pavogta 50 l dyzelinio kuro, akumuliatoriaus baterija.

Gegužės 8 dieną, apie 7.15 val., kidulietis A. J. pastebėjo, kad, išdaužius garažo langą ir išėmus metalines grotas, įsibrauta į jam priklausantį garažą, iš kurio pavogtas elektrinis medžio pjovimo pjūklas, apie 20 m balto dvigyslio telefono kabelio, apie 35 m juodo dvigyslio kabelio ir 7 m juodo dvigyslio lauko kabelio.

Gegužės 10-os naktį, 15 min. po vidurnakčio, Griškabūdžio žemės ūkio bendrovės vyr. inžinierius A. K. pastebėjo, kad buvusiame Griškabūdžio ŽŪB kiaulidžių pastate, esančiame Katilių kaime, įsibrovus pro medines duris, naudojant metalo pjaustymo įrangą, pjaustomas ten buvęs metalinis šildymo katilas, kurio dalis jau pavogta. Taip pat pradėtas griauti kaminas, kurio dalis plytų taip pat pavogta. Ten buvę du nepažįstami jaunuoliai iš įvykio vietos, palikę pjaustymo įrangą, pasišalino automobiliu „Audi 100“. Šakietis R. B. buvo sulaikytas įvykio vietoje. Jis uždarytas į Šakių RPK areštinę.  Padaryta turtinė žala Griškabūdžio žemės ūkio bendrovei tikslinama.
 
Klastoti pinigai

Gegužės 5 dieną šakietis A. D. pranešė, kad gegužės 4 dieną, apie 19 val.,  AB „DnB bankas“ Šakių skyriaus bankomate, V. Kudirkos g. 66, Šakiai, gavo galimai suklastotą 100 Lt. nominalo banknotą.

Nuniokojo žmogaus turtą
Gegužės 5 dieną, apie 16 val., jurbarkietis J. L. pastebėjo, kad jam priklausančioje negyvenamoje sodyboje, esančioje Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, išdaužyti namo bei ūkinio pastato langai, išvartyti ir sugadinti bičių aviliai. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Suklastotos teisės
Gegužės 5 dieną Šakių rajono policijos komisariato pareigūnams šakietis A. M. (gim. 1973 m.) prisistatė kito asmens vardu ir pateikė kauniečiui U. Č. (gim. 1980m.) išduotą vairuotojo pažymėjimą, kuriame įklijuota A. M. nuotrauka.

Šeiminis nesutarimas
Šakių rajono policijos komisariate užregistruoti pilietės V. J. pareiškimai, kad Šakiuose gyvenantis  A. Š. (gim. 1964 m.) piktnaudžiauja tėvo teisėmis ir pareigomis, fiziškai ir psichiškai gniuždydamas savo vaikus.

Negandos
Gegužės 8 dieną, 2 val. 27 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi griškabūdietis T. N. (gim. 1990 m.). Jam medikai diagnozavo akies srities kirstinę žaizdą. Suteikus medicininę pagalbą, jaunuolis buvo išleistas į namus.

Susižalojo dvyliktokas

Gegužės 10 dienos pavakare, apie 16 val. 10 min, į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Lukšių seniūnijos Lepšių kaimo gyventojas, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos 12 klasės moksleivis K. P. (gim. 1991 m.). Jaunuoliui medikai nustatė  galvos smegenų traumą, galvos smegenų komociją, galvos kaulų lūžimą, kairio raktikaulio lūžimą. K.P. išvežtas gydymui į Kauno klinikas. Pirminiais duomenimis, dvyliktokas susižalojo nugriuvęs nuo dviračio gegužės 9 dienos vakare savo gyvenamajame kaime.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos