baneris leidinys

Pervažiavo gulėjusį ant kelio
Gegužės 15 d. apie 4.20 val., kelio Lukšiai-Gerdžiūnai-Kriūkai, Gerdžiūnų kaimo ribose, 45 – erių metų kriūkietės, gyvenančios Kumečių kaime M. J., vairuojamas automobilis VW Sharan, pervažiavo ir mirtinai sužalojo ant kelio važiuojamosios dalies vidurio buvusį, pirminiais duomenimis gulintį pilietį E. G., gimusį 1990 m., gyvenantį Gerdžiūnų kaime, Kriūkų seniūnijoje. Vaikinas nuo patirtų daugybinių galvos, krūtinės, pilvo, kojų sužalojimų mirė vietoje. Vairuotoja M. J. eismo įvykio metu buvo blaivi, vairuotojo pažymėjimą turėjo. E. G. lavonas išvežtas į Mykolo Romerio universiteto Teismo medicinos instituto Jurbarko skyrių.

Avarijoje sužalota keleivė
Gegužės 11 d., apie 13.30 val., kelio Kaunas-Zapyškis-Šakiai Girėnų kaime, Šakių seniūnijoje, sankryžoje su šalutiniu keliu Pilviškiai-Šakiai-Jurbarkas, sunkvežimis „DAF“, vairuojamas Pagėgių gyventojo A. S., susidūrė su automobiliu „Chrysler Voyager“, vairuojamu girėniškio E. G. Eismo įvykio metu sužalota automobilio „Chrysler Voyager“ keleivė kaunietė I. B., gimusi 1987 m. Jai Šakių ligoninės Priėmimo skyriuje nustatyta kairiojo skruostikaulio lūžimas, veido brozdintos žaizdos, kairės blauzdos sumušimas. Abu vairuotojai eismo įvykio metu buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus turėjo.

Sodybose siautėjo vagišiai
Gegužės 10 d., apie 17 valandą pilietis J. J., gyvenantis Germuolių kaime., Lukšių sen., atvykęs į savo sodybą pastebėjo, kad išimti ir pavogti du namo langai su rėmais ir nuardyta dalis namo sienos. Iš namo vidaus pavogta įvairios patalynės ir drabužių. Padaryta turtinė žala. Turtas nedraustas.
 
Gegužės 13 d., apie 11.30 val. Barzdų kaime gyvenanti B. K., atėjusi į jai priklausančią negyvenamą sodybą, esančią tame pačiame kaime pastebėjo, kad nuplėšus nuo durų grandinę su pakabinama spyna, patekta į namo vidų ir iš ten pavogta: vonia, radiatorius, du šviestuvai, 20 vnt. ritinių tapetų, du pakai plytelių ir ragai. Sulaužytos viduje kambario buvusios durys, trejos durys apgadintos, sudaužytas šviestuvas, išdaužtas namo lango stiklas. Padaryta turtinė žala. Turtas nedraustas.

Gegužės 13 d. apie 7 val. gelgaudiškietis D. K., gyvenantis Mokyklos g., pastebėjo, kad nuo jam priklausančio automobilio „VW GOLF“, kuris stovėjo prie namo, pavogti du galiniai ratai. Dėl vagystės padaryta turtinė žala.

Rado negyvus

Gegužės 11d., apie 18.10 val. Suvalkiečių gatvėje, Slavikų kaime, tarp gyvenamųjų namų Nr. 8 ir Nr. 12, pievoje rastas piliečio A. T., g. 1969 m., gyvenusio toje pačioje gatvėje, lavonas. Apžiūrėjus lavoną matomų sužalojimų, smurto žymių neaptikta.

Gegužės 15 dieną, 12.33 val. policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad savo namuose, Sodų g., Gelgaudiškyje, rastas gulintis lovoje mirusio A. P., gimusio 1952 m., lavonas. Jis rastas gyvenamojo namo kambaryje, be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti A. P. pristatytas į Mykolo Romerio universiteto Teismo medicinos instituto Jurbarko skyrių.

Sumuštasis kreipėsi į medikus

Gegužės 12 dieną, apie 2 val. nakties, į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Veršių kaime, Sintautų seniūnijoje gyvenantis A. M., gimęs 1985 m. Jam nustatyta smegenų sutrenkimas, veido sumušimas. Nukentėjusysis paguldytas į Sekimo palatą.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos