baneris leidinys

Pasigedo pinigų
Gegužės 16 dieną, apie 17 val., Kriūkų seniūnijos Gerdžiūnų kaimo gyventoja I. S., apie 15 val. sugrįžusi į namus pasigedo 730 Lt, kurie buvo įdėti į sąsiuvinį, dukros kambario spintelėje. Tądien namuose buvo likusi dukra ir jos draugė.

Pavogė bičių avilius
Gegužės 16 dieną, apie 19 val. 20 min., pilietis A. P. policijai pranešė apie pavogtus keturis avilius su bičių šeimomis. Aviliai kurį laiką stovėjo Griškabūdžio seniūnijos Rygiškių kaime. Bitininkui padaryta 2000 Lt turtinė žala.

Gegužės 17 dieną, apie 8 val., Šakių seniūnijos Daugėliškių kaime esančioje UAB „Audrokesta“ darbuotojai pastebėjo, kad iš įmonės teritorijoje stovėjusio teleskopinio krautuvo  „Merlo 6.10“ nerakinamo degalų bako pavogta 50 l dyzelinio kuro.
 
Gegužės 17 dieną, apie 16 val., policija gavo pranešimą, kad gegužės pradžioje, nenustatytu laiku, du nepažįstami vyrai išėmę lango rėmą, įsibrovė į pilietės S. Ū., gyvenančios Kudirkos Naumiestyje, namus ir pavogė nenustatytą pinigų sumą.

Konfiskuotos turgaus prekeivių prekės
Gegužės 17 dieną, apie 14 val.,  Marijampolės apskrities VPK Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai specialius patikrinimus atliko centriniame Šakių turguje. Vykdant patikrinimą viename prekybinių kioskų nustatyta, kad A.V., gyvenantis Jurbarke, neturėdamas leidimo, prekiavo falsifikuotomis prekėmis.

Apsimetėliai policininkai išviliojo pinigus
Gegužės 17 dieną, apie 15 val., į gelgaudiškietės M. V. (gim. 1922 m.) butą, esantį Mokyklos gatvėje, paskambimo nepažįstami asmenys ir prisistatė policijos pareigūnais. Jie pareikalavo už anūkės sukeltą eismo įvykį sumokėti pinigus. Įgavę pareiškėjos pasitikėjimą, apgaulės būdu iš M. V. jie išviliojo 2000 litų.

Rado sprogmenį
Gegužės 17 dieną, apie 8.47 val., Kidulių seniūnijos Kregždančių kaimo gyventojas A. Z. policijai pranešė apie nuo karo laikų užsilikusį sprogmenį. Šis 76 mm. artilerijos sviedinys kėlė pavojų aplinkiniams, todėl išminuotojai jį sunaikinto vietoje.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos