baneris leidinys

ugniagesiu_pratybosPraėjusį trečiadienį Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pradėjo mokymus, kurių metu pareigūnai gilins ne tik teorines, bet ir praktines žinias, bus išaiškintas geriausias ugniagesys gelbėtojas.

Nuotr. Užsiėmimų metu ugniagesiai gelbėtojai ne tik atlikinėja praktines užduotis, bet vėliau bus tikrinamos ir jų teorinės žinios.

Praėjusiais metais Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas rengė tik geriausio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkursą, o šiais metais, kaip informavo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Ričardas Stepaitis, konkursą sudaro įvairesnės užduotys bei teorinių žinių patikrinimas. Ugniagesiai gelbėtojai praktinių užsiėmimų metu turi kuo greičiau apsirengti rūbus, bus tikrinamas vairavimo meistriškumas įveikiant specialias kliūtis, vertinamas darbas su gesinimo įranga, tariamo nukentėjusiojo pristatymas medikams. Taip bus išaiškintas geriausias ugniagesys gelbėtojas ir pamaina, kurie su kitų regionų laimėtojais susirungs tolimesniuose etapuose. R. Stepaitis tokius konkursus sakė vertinantis itin teigiamai, nes pareigūnai turi galimybę tobulėti, praktikuotis, gilinti žinias bei įgūdžius, o atsitikus nelaimei kvalifikuočiau reaguoti bei orientuotis esamoje situacijoje.

Šakiuose šie mokymai vyks iki gegužės 30 dienos.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos