baneris leidinys

Pavogė automobilį
Gegužės 19 – osios naktį iš Sudargo seniūnijos Dievaičių kaimo sodybos, priklausančios I. U., pavogtas automobilis VW Golf,  kurio degimo spynelėje buvo palikti rakteliai. Tąkart automobilis buvo nerakintas, signalizacijos irgi nebuvo.

Gegužės 20 dieną, apie 20 val., kaunietė L. J. pastebėjo, kad Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime buvo įsibrauta į jai priklausančios sodybos gyvenamąjį namą. Iš namo pavogti elektros instaliacijos laidai, elektros paskirstymo dėžutės, du šviestuvai.

Gegužės 21 dienos ryte, apie 6 val. 35 min.,  Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaimo gyventoja, UAB „Agrolina“ direktorė R. B. pastebėjo, kad iš bendrovei priklausančių fermų pastato, esančio Joginiškių kaime, numušus pakabinamą durų spyną,  pro duris patekta į vidų. Iš stovėjusių traktorių MTZ-80,  ir MTZ-82, nupjovus kuro bakų sujungimo šlangutes, buvo pavogta 80 litrų dyzelinio kuro.

Negandos
Gegužės 21-osios vidurnaktį į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta Griškabūdžio seniūnijos Patašinės kaimo gyventoja J. V. (gim. 1984 m.). Jai nustatyti galvos, veido, pilvo, abiejų kojų sumušimai. Moteris paguldyta į stebėjimo palatą.

Beveik tuo pačiu metu į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Jankų seniūnijos Būdos kaimo gyventoja S. L. (gim. 1964 m.). Jai medikai diagnozavo veido, galvos, krūtinės ląstos sumušimus. Kaip tvirtino S. L., ją gegužės 20 dienos vakare, apie 22 val. Būdos kaime sumušė, nepažįstamas asmuo. Po medikų apžiūros S. L. buvo išleista gydytis į namus.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos