baneris leidinys

Grasinimas
Gegužės 22 dienos vakare, apie 21 val., gelgaudiškietis S. D., gyvenantis Nemuno gatvėje, policijai pranešė apie ant jam priklausančios kirpyklos, esančios Mokyklos gatvėje, kreida ant laiptų užrašytą grasinimą: ,,Padegsiu dar kartą“.

Nukentėjo
Gegužės 23 dieną, 19 val. 43 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta Kidulių seniūnijos Piesčių kaimo gyventoja V. M. (gim. 2001 m.). Jai medikai diagnozavo kelio sąnario sumušimą ir nubrozdinimą, kelio sąnario raiščių patempimą. Po apžiūros mergina išleista į namus.

Šakietis E. G., gyvenantis Nepriklausomybės gatvėje, policijai pranešė, kad gegužės 15 dieną, apie 2 val. nakties, prie Šakiuose esančios parduotuvės„Cento” jį sumušė iš matymo pažįstamas asmuo, suduodamas vieną smūgį ranka į galvą.

Gegužės 24 dieną, 15 val. 40 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių pristatyta nepilnametė P. K. (gim. 1995 m.), gyvenanti Kudirkos Naumiestyje. Jai diagnozuotas kairio stipinkaulio lūžimas, dešinės pusės bei pilvo sumušimai. Mergina paguldyta  į stebėjimo  palatą.

Mirė
Gegužės 24 dieną, apie 10.15 val., savo namuose, esančiuose Lekėčių seniūnijos Sirvydų kaime mirė pilietis G. D. (gim. 1963 m.). Apžiūrint vizualiai ant  G. D. lavono smurto žymių nepastebėta. Lavonas išvežtas į MRU Teismo medicinos instituto Jurbarko ekspertinį skyrių.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos