baneris leidinys

Šakių rajone pasieniečiai sulaikė keturis vyrus, kurie iš Rusijos per Šešupę permesta virve tempė kontrabandinių rūkalų krovinį.

Vilkaviškio rajono gyventojus šeštadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai bei rinktinės operatyvininkai sulaikė Šakių rajono Turčinų kaimo ribose. Pasieniečiai 8 dėžes kontrabandinių rūkalų virve atitempusius ir krante jas į vandens pralaidos vamzdį slėpusius vyrus užklupo netikėtai.

Turima duomenų, kad tokiu būdu gabenant cigaretes siena nėra pažeidžiama. Įtariama, kad bendrininkai Rusijos pusėje į Lietuvą permetė virvės galą prie jo pririšę svarmenį ar panaudodami spiningą. Upės plotis šioje vietoje – apie 30 metrų. Kai asmenys Lietuvos pusėje sugriebė virvės galą, Rusijos krante prie kito galo pririštos dėžės buvo nuleistos į vandenį ir  netrukus buvo atitemptos į kitą krantą.

Sulaikoma ketveriukė bandė bėgti ir priešintis, todėl pasieniečiai panaudojo kovinius imtynių veiksmus ir antrankiais surakino Vilkaviškio rajono 20-metį bei 22-ejų, 23-ejų ir 34-erių metų gyventojus. Iš viso jie planavo į Lietuvą taip atgabenti 4 tūkst. pakelių cigarečių „Viceroy“ su Rusijos banderolėmis ir „Jing Ling“ be akcizų ženklų.

Sulaikytiesiems dėl kontrabandos bei VSAT pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymo pradėtos administracinių bylų teisenos. Už pirmą pažeidimą gresia baudos nuo 10 iki 20 tūkst. litų, už antrą –nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų. Šias bylas nagrinės Šakių rajono apylinkės teismas. Sulaikytuosius po apklausos pasieniečiai paleido. Kontrabandiniai rūkalai saugomi Kudirkos Naumiesčio užkardoje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos