baneris leidinys

Vogė
Gegužės 25 dieną šakietis J. T., gyvenantis S. Banaičio gatvėje, atvykęs į savo sodą, esantį sodų bendrijoje „Šilgaliai“, pastebėjo, kad išdaužus sodo namelio langą ir nulaužus išorėje esančių apsauginių grotų virbus, buvo patekta į namelio vidų. Iš jo vagys išnešė dujinę viryklę su dujų balionu.

Gegužės 25 dieną šakietis J. P., gyvenantis J. Basanavičiaus gatvėje, atvykęs į savo sodą, esančią sodų bendrijoje „Šilgaliai“, pastebėjo, kad buvo patekta į namelio vidų, iš kurio pavogtas grandininis pjūklas.

Gegužės 25 dieną kidulietis S. K., gyvenantis Sodų gatvėje, pastebėjo, kad iš jo garažo, esančio jo daugiabučio namo kieme, pavogtas trimeris „Still“, akumuliatorinis grąžtas „Enchel“ su dviem akumuliatorinėm baterijom, elektrinis grąžtas „Bosch“ ir elektrinis grąžtas - perfuratorius.

Negandos
Gegužės 16 dieną į Kauno klinikų Skubios pagalbos skyrių buvo pristatytas gelgaudiškietis E. S (gim. 1960m.). Jam medikai nustatė sunkią galvos traumą su pakraujavimu smegenyse. Vyriškis buvo paguldytas į Kauno klinikų Galvos smegenų traumų skyrių.
 
Gegužės 27 dieną, apie 13 val., Kriūkų vidurinės mokyklos mokykliniame autobuse tarpusavio konflikto metu buvo sumuštas A. P., (gim. 1992 m.), gyvenantis Tvirbūtų kaime. Jam medikai nustatė kairio apatinio voko muštą žaizdą, galvos smegenų sutrenkimą. Po apžiūros A. P. paguldytas į Nervų ligų skyrių.

Užpuolė savo namuose
Gegužės 26 dieną, apie 1 val., Barzdų seniūnijos Gerulių kaimo gyventoja A. V. (gim. 1958 m.), būdama savo namuose, išgirdo stipriai daužant laukines namo duris. Atsikėlė,  atkabino ir atidarė virtuvės duris. Į vidų įsibrovė du vyriškiai, tamsia apranga, akis pridengę kepurėmis. Vienas iš jų iškart sudavė jai metaliniu strypu į galvą. Vyriškiai grasino užmušti, reikalavo pinigų. Užpuolikai pavogė 60 litų, kuriuos rado lovoje ir pasišalino iš įvykio vietos. Nukentėjusioji A. V. buvo pristatyta į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių. Jai medikai nustatė galvos muštinę žaizdą, veido, rankos sumušimus, kraujosruvą.

Mirė
Gegužės 26 dieną Kidulių seniūnijos Kaimelio kaime savo namuose buvo  rastas piliečio V. R. (gim. 1961 m.) lavonas. Mirties priežasčiai nustatyti V. R. lavonas pristatytas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie LR TM Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos