baneris leidinys

Mirė
Rugpjūčio 31 dieną, apie 20.00 val., Lukšių seniūnijos Lepšių kaimo ribose buvo rastas J. B. (gim. 1953 m.) lavonas be išoriškai matomų smurto žymių.

Vogė
Rugsėjo 1 dieną į policiją kreipėsi šakietis A. U. (gim. 1982 m.), kuris tą pačią dieną, apie 9 val. ryte, pasigedo savo automobilio „VW Golf“, iš vakaro stovėjusio nuosavoje sodyboje. Padaryta 1200 litų turtinė žala. Automobilis buvo užrakintas, signalizacijos įrengta nebuvo, turtas nedraustas. Vėliau vogtą automobilį rado Tauragės policijos pareigūnai.

Rugsėjo 1-osios naktį, apie 01 val., G. Ž. (gim. 1937 m). pastebėjo, jog įsibrauta į jos namą,  esantį Sudargo seniūnijoje. Iš namo buvo pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „Motorolla“ ir 500 litų. Į namą vagys pateko išdaužęs durų stiklą ir atrakinę duris raktu, buvusiu spynoje iš vidaus.

Rugsėjo 2 dieną, apie 17.30 val., sudargietis J. M. (gim. 1964 m.) pastebėjo, kad iš sodybos kiemo dingo trijų neeksploatuojamų transporto priemonių kėbulai. Dėl transportų priemonių vagystės padaryta 5200 litų turtinė žala.

Negandos
Rugsėjo 4 dieną  į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Kauno rajono Zapyškio seniūnijos gyventojas E. L. (gim. 1989 m.). Pasak  E. L., jį sužalojo keturi nepažįstami asmenys, kilusio konflikto metu, naktį  kelio Kaunas-Šakiai Kauno rajono ribose, netoli nuo sankryžos į Lekėčių miestelį.

Rugsėjo 4 dieną, apie 14.24 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta šakietis E. A., (gim. 2003 m.). Dėl patirtų sužalojimų jaunuolis buvo išvežtas į Kauno klinikas. Įvykio aplinkybės neaiškios.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos