baneris leidinys

Vogė
Rugsėjo 2 dieną, apie 14.55 val., buvo pastebėta, kad Kriūkų seniūnijos Andriūniškės kaime, ruože tarp atskirų atramų, buvo pavogti laidai, kurių bendras ilgis 227 metrai. AB ,,Lesto” padaryta 1058 litų turtinė žala.

Rugsėjo 3-osios naktį, apie 1 val., Lukšių seniūnijos gyventojas J. P. (gim. 1990 m.) pastebėjo, kad iš striukės, paliktos ant fotelio Šakių naktiniame klube ,,Impress”, buvo pavogtas mobiliojo ryšio telefonas ,,Nokia 5228. Jaunuolis patyrė 430 litų nuostolį.

Rugsėjo 6-osios naktį vagys įsibrovė į Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvui priklausantį sandėlį, esantį Kudirkos Naumiestyje. Įvykdyta vagystė buvo pastebėta tik ryte. Iš sandėlio pavogta alkoholinių gėrimų, tabako gaminių. Tikslus pavogtų prekių kiekis bei padaryta turtinė žala tikslinama.

Rugsėjo 6 dieną, apie 14.00 val., buvo pastebėta, kad išlaužus įleidžiamą durų spyną, buvo įsibrauta į Kriūkų seniūnijoje esantį gyvenamąjį namą, priklausantį J. M. Iš namo vagys įnešė alkoholinių gėrimų, kavos. Taip pat vagys apsilankė ir ūkiniame pastate, iš kurio pavogė benzininę žoliapjovę „Johansen“, benzininį trimerį „Husqvarna“, benzininį motopjūklą „Husqvarna“, 5 l talpos bakelį su benzinu, kirvį „Fiskars“ ir elektrinį vandens siurblį „Sarlin“. Patirti nuostoliai tikslinami, turtas buvo nedraustas.

Negandos
Rugsėjo 6-osios vidurnaktį į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Kriūkų seniūnijos gyventojas K. P. (gim. 1964 m.). Po medikų apžiūros K. P. buvo išvežtas į Kauno klinikas. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Rugsėjo 6-osios naktį, apie 2 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta šakietė R. S. (gim. 1977 m.). R.S. buvo paguldyta į stebėjimo palatą. Pirminiais duomenimis moterį šeimyninio konflikto metu sužalojo vyras  R. S. (gim. 1967 m.).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos