baneris leidinys

Negandos
Rugsėjo 12 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo pristatytas Kriūkų seniūnijos gyventojas D. K. (gim. 1988 m.). Jam Šakių medikai nustatė daugybinius kūno sužalojimus, abiejų rankų, kojų, nugaros ir galvos sumušimas. Jaunuolis buvo ištiktas šoko, jam nustatytas girtumas. Nukentėjusysis paguldytas į Reanimacijos skyrių. Pirminiais duomenimis, D. K. sumušė nepažįstami asmenys.

Rugsėjo 13 dieną, apie 19.30 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas nepilnametis L. K. (gim. 2000 m.), gyvenantis Plokščių seniūnijoje. Po medikų apžiūros jis buvo paguldytas į Traumatologinį skyrių. Pirminiais duomenimis, vaikas, pjaudamas malkas, susižalojo motopjūklu.

Sumušė ir apiplėšė
Rugsėjo 11 dienos vakare, tiksliai nenustatytu laiku, Sintautų miestelyje, prie Sintautų kultūros namų pastato esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, nepažįstami asmenys sumušė bei apiplėšė E. K. Užpuolikai iš striukės kišenės paėmė mobiliojo ryšio telefoną, piniginę su joje buvusiais 200 litų, dviem „Swedbank“ mokėjimo kortelėmis bei E. K. vardu išduotą asmens tapatybės kortelę. Taip pat E. K. neteko automobilio „Nissan Sunny“ dokumentų ir raktelių.

Pasitraukė iš gyvenimo
Rugsėjo 13 dieną, apie 8.30 val., Kudirkos Naumiesčio Bažnyčios gatvėje buvo rastas prie metalinės tvoros pasikabinusio kilpoje R. Z. (gim. 1950 m.), gyvenusio Vilkaviškio rajono Klausučių seniūnijoje, lavonas. Apžiūrint R. Z. kūną išoriškai jokių smurto žymių nenustatyta. Mirties priežasčiai nustatyti, vyriškio lavonas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos