baneris leidinys

Šakių rajone pasieniečių sulaikytas policijos ieškomas įkaušęs vyras kameroje ėmė daužyti galvą į sieną. Antradienio naktį VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos patruliai Šakių rajone, kelyje Ramoniškiai – Sudargas, pastebėjo pėsčiomis einantį įtartiną vyrą.

Pasienio ruože VSAT pareigūnų paprašytas pateikti privalomus asmens dokumentus vyras pasipriešino. Pasieniečiams jį teko tramdyti jėga bei surakinti antrankiais. Įtartinas keliautojas tarnybiniu automobiliu buvo nuvežtas į Rociškių užkardą bei uždarytas į laikino sulaikymo kamerą.

VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad dokumentų neturėjęs sulaikytasis yra 35 metų Vilkaviškio rajono gyventojas. Vyrui nustatytas 0,89 promilių girtumas. Netrukus paaiškėjų, kad jo, kaip vengiančio administracinės atsakomybės, ieško Marijampolės policija.

Į laikino sulaikymo kamerą uždarytas vilkaviškietis, matyt, supratęs, jog bus perduotas policijai, ėmė daužyti galvą į sieną ir garsiai kaltinti pasieniečius, kurie jį neva sumušė. Siekdami išvengti nesusipratimų, VSAT pareigūnai vilkaviškiečio siautėjimus užfiksavo vaizdo įrašymo įranga.

Pasieniečiai į užkardą iškvietė Šakių greitosios medicinos pagalbos ekipažą. Atvykę medikai jokių rimtų sulaikytojo sveikatos sutrikimų nenustatė.

Vyrui pradėtos administracinės teisenos dėl teisėtų VSAT pareigūnų reikalavimų nevykdymo bei Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo.

Apie jo sulaikymą VSAT pareigūnai informavo paieškos iniciatorių ir tą pačią dieną vilkaviškietį perdavė atvykusiam Marijampolės policijos konvojui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos