baneris leidinys

Rugsėjo 16 – 18 dienomis Šakių rajono keliuose įvyko net trys eismo nelaimės. Avarijoje nukentėjo žmonės, jiems prireikė medikų pagalbos.

Rugsėjo 16 dieną, 11.30 val., Šakiuose, Griškabūdžio gatvėje, Prienų gyventojo T. D. (gim. 1975 m.), vairuojamas automobilis „CITROEN BERLINGO“, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusio ir sukančio į dešinėje gatvės pusėje esantį įvažiavimą Kudirkos Naumiesčio gyventojo S. Š. (gim. 1980 m.) vairuojamą automobilį „VW PASSAT“. Šio automobilio keleivei R. D. (gim. 1963 m.) prireikė medikų pagalbos. Po medikų apžiūros ji buvo išleista gydytis į namus. Abu vairuotojai eismo įvykio metu buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus su savimi turėjo. Įvykis tiriamas.

Rugsėjo 17 dieną, apie 8.20 val., Girėnų kaimo ribose, kelių Pilviškiai – Šakiai – Jurbarkas ir  Kaunas – Zapyškis – Šakiai sankryžoje, pilviškiečio M. B. (gim. 1984 m.) vairuojamas automobilis „VW PASSAT“, įvažiavo į minėtą sankryžą. Joje susidūrė su nuo Kauno Šakių link važiavusiu automobiliu „NISSAN PRIMERA“. Šį automobilį vairavo Lukšių miestelio gyventoja V. J. (gim. 1962 m.). Eismo įvykio metu buvo sužaloti automobilio „VW PASSAT“ keleivės Z. B., L. K., ir S. B. Eismo įvykio metu abu vairuotojai buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus turėjo.

Rugsėjo 18 dieną, apie 14.50 val., Griškabūdžio seniūnijos gyventojas A. A. (gim. 1987 m.), vairuodamas automobilį „VW GOLF“, priklausantį jo mamai G. V. (gim. 1959 m.), važiuodamas Ežero gatve, Giedručių kaime, lenkė  ta pačia kryptimi važiuojantį automobilį. Išvažiavo į priešingą eismo juostą ir baigdamas lenkimą, automobiliu užvažiavo ant žvyruoto kelkraščio, nesuvaldė automobilio ir galu įvažiavo į griovį. Eismo įvykio metu buvo sužalota „VW GOLF“ automobilio keleivė A. K. (gim. 1992 m.), gyvenanti Vilkaviškyje. Nukentėjusioji paguldyta  į Šakių ligoninės stebėjimo palatą. Eismo įvykio metu vairuotojas buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turėjo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos