baneris leidinys

Šakių rajono apylinkės teismas išnagrinėjo panevėžietės Kristinos Arlavičiūtės (gim. 1981 m.), šiuo metu gyvenančios Kaliningrado srities Černiachovskio mieste, bylą, kurioje ji kaltinama neteisėtu Lietuvos Respublikos valstybinės sienos perėjimu Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos saugomame pasienio ruože.

Šių metų rugpjūčio 11 dieną Sudargo seniūnijoje, Ramoniškių kaime K.Arlavičiūtę dėl   neteisėto sienos kirtimo, apeinant Ramoniškių pasienio kontrolės punktą, sulaikė pasienio pareigūnai. Gimusi ir užaugusi Panevėžio mieste, ji buvo nepilnametė, kai su mama išvyko gyventi į Rusijos Federacijos Respubliką, kur nuo 2006 metų, pasibaigus vizos galiojimui, gyveno nelegaliai.

K.Arlavičiūtė  savo parodymuose tvirtino, kad rugpjūčio 9 dieną, pasibaigus ir jos asmens paso galiojimui, bijodama būti deportuota, ji neteisėtai ir neleistinoje vietoje, apeidama pasienio kontrolės punktą, perėjo Lietuvos Respublikos valstybinę sieną. Kaltinamosios atsakomybę lengvinanti aplinkybė yra ta, kad prisipažino padariusi baudžiamojo įstatymo numatytą veiką ir dėl to nuoširdžiai gailisi.  

Šakių rajono apylinkės teismas pripažino K.Arlavičiūtę kalta ir skyrė jai 12 MGL (1560 Lt) baudą. Įsiteisėjus teismo baudžiamajam įsakymui, kaltinamajai K.Arlavičiūtei panaikinta paskirta kardomoji priemonė - rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos