baneris leidinys

Šakių rajone pasieniečiai sulaikė penkis Armėnijos piliečiais prisistačiusius nelegalus, kurie į Lietuvą neteisėtai bandė patekti iš Kaliningrado srities. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams įkliuvo ir du kauniečiai, įtariama, nelegalų gabentojai.

Ketvirtadienio naktį VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai užfiksavo, kad grupelė asmenų pažeidė valstybės sieną su Rusija netoli Šakių rajono Ramoniškių kaimo. Naudodami termovizorinę stebėjimo įrangą ir sekdami į Lietuvos gilumą vedančiais pėdsakais prie pat sienos esančiame kukurūzų lauke pasieniečiai užklupo čia bandančius slėptis penkis asmenis – moterį, du vyrus ir du vaikus.

Tuo pačiu metu šioje vietoje, prie sienos vedančiu keliu, tamsoje privažiavo automobilis „Ford Galaxy“. Iš jo išlipęs vyras pradėjo dairytis – buvo matyti, kad jis atvyko kažko pasiimti. Iš tamsos išnirę pasieniečiai sulaikė ir jį, ir dar vieną mašinoje buvusį asmenį. Įtariama, kad sulaikytieji 34-erių ir 44-erių Kauno gyventojai atvyko pasiimti neteisėtai sieną perėjusių nelegalų. Šie neturėjo jokių dokumentų ir prisistatė Armėnijos piliečiais. Moteris teigė esanti 30-ies metų, vyrai – 26-erių ir 30-ies. Vienam vaikui esą penkeri metukai, kitam – pusantrų.

Nelegaliems migrantams VSAT Pagėgių rinktinės pasieniečiai dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Abu vyrus VSAT pareigūnai uždarė į areštinę, o moterį su nepilnamečiais vaikais nuvežė apgyvendinti į Šakių vaikų globos namus. Į areštinę uždaryti ir abu kauniečiai. Jiems dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną irgi pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos