baneris leidinys

kontrabanda7Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai pasienyje su Rusija sulaikė Šakių rajono gyventoją vairuojantį, automobilį „Volkswagen Passat“. Automobilio durelėse, kuro bake ir ratuose buvo slepiamos kontrabandinės rusiškos cigaretės.

Nuotr. Automobilyje buvo gabenami 1347 pakeliai cigarečių „Denim“.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT)  Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai trečiadienio naktį Kudirkos Naumiesčio miestelio ribose sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“. Jį vairavo tvarkingus dokumentus turėjęs 27-erių Šakių rajono gyventojas. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad jis negabena nieko draudžiamo. Tačiau vairuotojas ir jo automobilis pasieniečiams pasirodė įtartinas. Įtarimus dar labiau sustiprino tai, kad nebuvo galima nuleisti „Volkswagen Passat“ galinių durelių langų.

Automobilis buvo nuvarytas į Kudirkos Naumiesčio užkardą, kur buvo atliktas detalus patikrinimas. Paaiškėjo, kad abiejose galinėse durelėse buvo prikišta cigarečių pakelių. Rūkalų pasieniečiai aptiko ir automobilio kuro bake. Tuo metu automobilis „Volkswagen Passat“ važiavo dujomis. Pasieniečiai, išmontavę visus keturis automobilio ratus, rado juose rūkalų. Tad tokiu būdu iš Kaliningrado srities grįžtančiame automobilyje buvo gabenami 1347 pakeliai cigarečių ,,Denim“ be banderolių ir „Bond Street“ bei ,,Saint George“ su rusiškomis banderolėmis.

Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai vairuotojui už akcizinių prekių gabenimą, pažeidžiant nustatytą tvarką, pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai jam gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. Lt ir automobilio konfiskavimas. Vyrą po apklausos VSAT pareigūnai paleido. Automobilis ir cigaretės saugomi Kudirkos Naumiesčio užkardoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos