baneris leidinys

Vogė
Rugsėjo 28 dieną, apie 7 val., Lekėčių seniūnijos Kašelių kaime iš medinio pagalbinio  pastato, vagys pavogė benzininį kultivatorių „Husgvarna T500RH“ ir savaeigę vejapjovę „Honda“. Iš sodybos kieme stovinčios palapinės pagrobtas traktoriukas - žoliapjovė „Husgvarna CTH 150 TWIN“ ir keturratis motociklas „Honda 450“. Turtas nedraustas.

Rugsėjo 30 dieną, apie 21.30 val., Kudirkos Naumiesčio gyventojas R. S. pastebėjo, kad pro išimtą durų lango stiklą  buvo įsibrauta į gyvenamąjį namą, esantį S.Neries gatvėje. Iš namo vagys pavogė apie 80 kg šaldytos mėsos ir tris krepšinio kamuolius.

Pasigedo namo
Spalio 1 dieną, apie 16 val., Plokščių seniūnijos Voniškių kaimo Vilties gatvės gyventoja A. P., turinti antrojo lygio negalią, pastebėjo, kad nugriautas ir pavogtas negyvenamas jai priklausantis medinis namas ir medinis ūkinis pastatas, esantys Plokščių seniūnijos Šilvėnų kaime.

Negandos
Spalio 1 dieną  į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių  buvo pristatytas Plokščių seniūnijos Naujokaičių kaimo gyventojas R. B. (gim. 1970 m.). Jam medikai nustatė muštą kaktos žaizdą. Po medikų apžiūros vyriškis buvo išleistas į namus. Pirminiais duomenimis, tą pačią dieną, apie 19.30 val., nukentėjusysis buvo sužalotas savo sodyboje iš matymo pažįstamo asmens.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos