baneris leidinys

Pasienyje su Rusija sustabdytas vairuotojas Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) ir policijos pareigūnams siūlė 100 litų kyšį, kad nebūtų tikrinami jo automobilio dokumentai.

Trečiadienį Kudirkos Naumiesčio miestelio ribose bendrą patruliavimą vykdė VSAT Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnų ir Šakių policininkų ekipažas. Pareigūnai patikrinimui sustabdė 26-erių metų Kybartų miesto gyventojo vairuojamą automobilį „Renault Espace“. Paprašytas pateikti automobilio dokumentus, jis atsisakė tai padaryti. Tokio poelgio priežastis paaiškėjo vėliau. Pasirodo, kybartiečio turėtas privalomojo automobilio civilinės atsakomybės draudimo polisas buvo negaliojantis. Vairuotojas buvo įspėtas, kad jei nevykdys nurodymų, pareigūnai jį sulaikys. Tuomet vyriškis pasienietei ir policininkui pasiūlė susitarti. Už tai, kad nebūtų tikrinami dokumentai, vairuotojas siūlė 100 litų kyšį.

Kybartietis buvo sulaikytas ir nugabentas į Kudirkos Naumiesčio užkardą. Čia jis prieštaravo, kad būtų atlikta jo paties ir turimų daiktų apžiūra. Vyras pradėjo priešintis pasieniečiams, todėl buvo tramdomas jėga. Pasieniečiai jį surakino antrankiais ir uždarė į laikino sulaikymo kamerą. Atlikus patikrinimą, nieko draudžiamo neaptikta. Dėl VSAT pareigūno teisėtų nurodymų nevykdymo Kudirkos Naumiesčio pasieniečiai vairuotojui pradėjo administracinės bylos teiseną.

Šią bylą nagrinės Šakių rajono apylinkės teismas. Už tai sulaikytajam gresia bauda nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų. Tuo nemalonumai jam nesibaigs. Šakių policijoje dėl bandymo papirkti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pasieniečiai jį perdavė į Kudirkos Naumiesčio užkardą atvykusiems Šakių kriminalinės policijos pareigūnams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos