baneris leidinys

Vogė
Spalio 28 dieną, apie 8.30 val., Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaimo gyventojas J. M., atvykęs į jam priklausantį grūdų sandėlį, esantį tos pačios seniūnijos Jokūbonių kaime, pastebėjo, kad išplėšus sandėlio duris buvo įsibrauta į jo vidų ir pavogta du dyzelinio kuro šildytuvai „Master“.

Spalio 28 dieną, apie 13.30 val., Griškabūdžio seniūnijos Šukėtų kaimo gyventojas B. J. pastebėjo, kad išėmus lango rėmą buvo įsibrauta į jo gyvenamose sodybose ūkiniame pastate įrengtą garažą. Iš jo vagys išnešė benzininį pjūklą „STIHL 125“ ir 200 litrų dyzelinio kuro.          

Spalio 29 dieną, apie 8 val., buvo pastebėta, kad iš traktoriaus „John Deere 6430“,  priklausančio Kubilių ŽŪB, stovėjusio aptvertoje dirbtuvių teritorijoje, Plokščių seniūnijos Kubilių kaime, pavogtas šiaudų preso „John Deere 582“ valdymo kompiuteris.

Lapkričio 1 dieną,  apie 8.30 val., Kidulių miestelio Nemuno gatvės gyventoja T. E. rado išlaužtas savo negyvenamos sodybos gyvenamojo namo duris. Moteris pasigedo viduje buvusių daiktų – krosnyje įmontuoto aliuminio puodo su dangčiu, penkių litrų talpos nerūdijančio plieno greitpuodžio, nuo elektros spintos apie 3 metrų penkių gyslų varinio kabelio juodam apvalkale,  nuo įvairių name buvusių elektros prietaisų varinių laidų su šakutėmis.

Mirė parduotuvėje

Spalio 29 dieną, apie 14 val., Barzduose, Nepriklausomybės gatvėje, Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo parduotuvėje staiga mirė vietos gyventojas S. B. (gim. 1946 m.). Tiksliai mirties priežasčiai nustatyti, S. B. kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos Jurbarko ekspertinį poskyrį.
 
Nukentėjo muštynėse
Spalio 28  dieną, apie 21.30 val., Kudirkos Naumiesčio Vytauto gatvėje vietinį gyventoją A. G. (gim. 1982 m.) dėl neaiškių priežasčių sumušė du iš matymo pažįstami jaunuoliai. Jiems pasišalinus, A. G. pasigedo rankoje turėto mobiliojo ryšio telefono. Dėl sužalojimo A. G. į gydymo įstaigą nesikreipė.

Spalio 29 dieną, apie 19.50 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta kidulietė A. N. (gim. 1961 m.). Jai medikai diagnozavo kaktos sumušimą, dešinės rankos bei kairės rankos alkūnės nubrozdinimus, kairės šlaunies sumušimą, galvos smegenų sukrėtimą. A. N. paguldyta į stebėjimo palatą. Pirminiais duomenimis, A. N. po kilusio žodinio konflikto sužalojo kidulietis A. J. nustumdamas nuo gyvenamojo namo laiptų.

Spalio 30 dieną, apie 2 val., Girškabūdžio daugiabučio namo kieme, esančiame Rygiškių gatvėje, keli jaunuoliai, atvykę BMW markės automobiliu, sumušė pilietį M. M. (gim. 1989 m.), gyvenantį Skrynupių gatvėje. Šakių ligoninės Priėmimo skyriuje M. M. diagnozuota mušta dešinio antakio žaizda, veido sumušimai, apatinio žandikaulio sąnarių raiščių patempimai, danties nuskėlimas. Suteikus medicininę pagalbą, jaunuolis išleistas į namus.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos