baneris leidinys

Lapkričio 1 dieną Sintautų miestelyje buvo užpultas ir apiplėštas vyriškis. Po užpuolimo jis neteko automobilio, kurį vėliau policija surado Šakiuose.

Lapkričio 1 dieną, apie 21.20 val., Lukšių seniūnijos Plynių kaimo gyventojas P. M. prie Sintautų kultūros namų P. Vaičaičio gatvės, esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, buvo užpultas nepažįstamų jaunuolių. Nepažįstami užpuolikai vyriškį sumušė į veidą ir galvą. Tačiau P. M. pabėgo iš įvykio vietos, o ten sugrįžęs pasigedo savo ten stovėjusio nerakinto automobilio „Opel Astra“,  su rakteliu užvedimo spynelėje. Tą patį vakarą, 21.45 val., automobilis buvo pastebėtas Šakiuose, V. Kudirkos ir Kęstučio gatvių sankryžoje. Policijai bandant sustabdyti, automobilis pradėjo sprukti. Netrukus jis buvo rastas Kęstučio gatvės  namo kieme, Šakiuose, tačiau  nusikaltėliai  spėjo pasislėpti tamsiose apylinkėse.

Nukentėjusysis P. M. automobilyje pasigedo 60 Lt įvairiomis kupiūromis, orinio šautuvo „GAMA SCHADOW 640“, optinio šautuvo, su ant jo buvusiu optiniu taikikliu guminiame apvalkale.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos