baneris leidinys

Praėjusią savaitę pagal turimą išankstinę informaciją policijos pareigūnai Gelgaudiškyje patikrino vieno asmens butą, kuriame aptiko nemažą kiekį intelektualios piratinės produkcijos.  

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus bei Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai Šakių rajone tikrino turimą informaciją dėl neteisėtos komercinės veiklos. Gelgaudiškyje piliečio T.M. (gim. 1985 m.) nuomojamame bute buvo rasta 1157 vienetai įvairių kompaktinių diskų su žaidimais, įvairių žaidimų priedų bei įrangos. Nustatyta, kad žaidimams skirta įranga buvo nuomojama komerciniais tikslais. Dalis kompaktinių plokštelių pagaminta pažeidžiant autorines teises.

Pradėta administracinė teisena pagal LR Administracinių teisės pažeidimų kodekso 172 str. - komercinės ar ūkinės veiklos tvarkos pažeidimas užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkst. litų ir 214(10)  str. - autorių teisių ir gretutinių teisių pažeidimas - užtraukia baudą nuo vieno iki dviejų tūkst. litų su kūrinio ar fonogramos neteisėtų kopijų ir jų gamybos priemonių ar įrangos konfiskavimu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos