baneris leidinys

Vogė
Spalio 23 dieną, apie 19 val., Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaimo gyventojas P. M.,  gyvenantis Rytų gatvėje, pastebėjo, kad iš jo gyvenamojo namo, išėmus miegamojo kambario lango stiklą, buvo įsibrauta į namo vidų. Iš jo ilgapirščiai pavogė 40 litų, 1000 rublių, taip pat du butelius degtinės ir du pakelius cigarečių su rusiškomis banderolėmis.

Spalio 26 dieną parduotuvės „MAXIMA“, esančios Šakiuose, V. Kudirkos gatvėje, apsaugos darbuotojas K. Š., peržiūrėjęs filmuotą vaizdo medžiagą, pastebėjo, kad spalio 11 dieną, nuo 19.13 iki 19.30 valandos, iš parduotuvės du vyriškiai ir moteris pavogė įvairių pramoninių prekių ir alkoholinių gėrimų už 476 litus. Iš jų nepažįstama moteris pasisavino prekių, kurių vertė siekė 267 litus. Parduotuvei padaryta 476 litų turtinė žala.

Lapkričio 6 dieną, apie 11.15 val., Šakių seniūnijos Išdagų kaimo gyventojas R. B., gyvenantis Žiedo gatvėje, pastebėjo, kad nuo automobilio „BMW 325“, stovėjusio gyvenamojo namo kieme, priklausančio jo motinai R. B., pavogtos dvi dešinės pusės durelių apdailos juostelės bei priekinių ir galinio valytuvų šluotelės.

Lapkričio 6 dieną, apie 11 val., Kidulių seniūnijos Žygėnų kaimo gyventojas V. J., gyvenantis Dambravos gatvėje, pastebėjo, kad pro nerakintas duris buvo įsibrauta į jam priklausančią kalvės patalpą, esančią prie jo gyvenamos sodybos. Vagys išnešė elektros variklį, du diskinius metalo pjautuvus „SKIL“ ir „ENHEL“.

Apsinuodijo
Lapkričio 7 dieną, apie 17.40 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta gelgaudiškietė M. Š. (gim. 1948 m.), gyvenanti Mokyklos gatvėje. Jai medikai diagnozavo apsinuodijimą medikamentais.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos