baneris leidinys

policija4Šiuo metu Šakių rajono policijos komisariate Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka net tris tarnybinius patikrinimus. Tai pirmas toks atvejis, kai vienu metu tiriami net trys galimi pažeidimai.

Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Harimantas Poškevičius informavo, kad šiuo metu Šakių rajono policijos komisariate atliekami trys tarnybiniai patikrinimai. Vienas tarnybinis patikrinimas atliekamas dėl to, kad galimai Šakių policijos komisariato pareigūnai laiku neužregistravo įvykio duomenų bazėje. Kitas patikrinimas vyksta dėl to, kad Šakių pareigūnai, gavę iš piliečio pranešimą apie įvykį, galimai netinkamai į jį sureagavo. Trečias tarnybinis patikrinimas atliekamas dėl Šakių policijos komisariato areštinėje laikomų asmenų laikymo tvarkos pažeidimų. Pastarasis tyrimas atliekamas kartu su pradėtu ikiteisminiu tyrimu dėl galimo Viešosios policijos skyriaus viršininko Beno Kriščiūno piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, kai jis areštuotus asmenis atsivežė dirbti į savo sodybą.

Pasak apskrities policijos komisariato viršininko pavaduotojo H. Poškevičiaus, du pirmieji tarnybiniai patikrinimai bus baigti tirti jau artimiausiu metu. Iki šiol Šakių policijos komisariatas niekada neišskirdavo iš kitų apskrities komisariatų tarnybinių patikrinimų gausa ar jų sudėtingumu. Pasak pareigūno, tai yra sutapimas, kad vienu metu Šakių rajono policijos komisariate atliekami net trys tarnybiniai patikrinimai. „Buvo atliekamas ir Šakių policijos komisariato veiklos patikrinimas. Jo metu buvo nustatytas atvejis, dėl kurio ir daromas tas tarnybinis patikrinimas. Kad kituose komisariatuose būtų trys patikrinimai, tai taip nėra“,- kalbėjo pavaduotojas. H. Poškevičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos