Simas S. iš Šakių: „Kažkas bandė pavogti valsgtybinio numerio ženklus nuo mano lengvojo automobilio. Vagiui tai padaryti nepavyko, nes buvau pritvirtinęs su specialiai pagamintais varžteliais, tačiau vieną numerį, matyt iš pykčio, taip sužalojo, kad jis vos laikosi, gali bevažiuojant nukristi. „Regitroje“ man pasiūlė persiregistruoti ir gauti naujus numerius, bet juk tai kainuoja. Ar yra kokia įmonė, kuri galėtų man ženklą suremontuoti?“

Atsakymas. Jums reikėtų kreiptis į valstybinio numerio ženklus gaminančią įmonę „Baltic Sign“ Kaune, Taikos pr. 14 B, tel. (8 37) 473 985, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Žemiau pateikiame išrašą iš “Anksčiau išduotų valstybinio numerio ženklų keitimo į tapačius taisyklių”:  

“2. Anksčiau išduoti VNŽ gali būti pakeisti tapačiais, Lietuvos Respublikos standarto LST 1447 reikalavimus atitinkančiais, numerio ženklais transporto priemonės savininko ar jo įgalioto asmens pageidavimu.

3. Skiriamos dvi anksčiau išduotų VNŽ keitimo į tapačius atvejų grupės:

3.1. I grupė. VNŽ keitimas, kai numerio ženklas dėl mechaninio, terminio, cheminio ar kitokio poveikio tampa netinkamas tolimesniam jo eksploatavimui arba klientas pageidauja atnaujinti VNŽ plokštelę (-es). Tokių VNŽ užrašas (skaitmenys ir raidės), plokštelių formatas (matmenys) ir atskiri elementai (Lietuvos vėliavos atvaizdas ar ES simbolika) pilnai sutampa su anksčiau išduotu VNŽ.
 
4. Klientas, norėdamas pakeisti I grupei priskirtinus VNŽ, turi kreiptis į VNŽ gamintoją - bendrą Lietuvos ir Vokietijos įmonę „Baltic Sign“ bei suderina anksčiau išduotų VNŽ pakeitimo į tapačius, apmokėjimo bei VNŽ atsiėmimo sąlygas.

24. Tapatūs anksčiau išduotiems VNŽ neišduodami ir negaminami, jei dalis plokštelės yra prarasta (pavogta, pamesta, sudegusi) ir nėra galimybės identifikuoti užrašo išlikusioje VNŽ dalyje (nesimato bent vienos raidės ar skaitmens), arba prarasta pati plokštelė (-ės). “

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos