Klausimas Atsakymas
Simona
 
Laba diena, pas mus yra tokia situacija. Norime pirkti namą ir dalį tų pinigų skolina vyro mama, bet už tai, kaip garantiją ji nori būti prirašyta, kaip bendrasavininkė prie mūsų namo, kol grąžinsime jai pinigus, o kai jie bus grąžinti ją reiks išregistruoti. Tai norėjau pasiteirauti ar apsimoka išvis taip daryti ir ko reikės norint ją išregistruoti? Ji turi nuosavus namus.
2014-07-25 14:33
 
Gerbiama Simona, paaiškiname, jog taip vadinamas prirašymas nuosavybės teisės nesukuria, namo savininkas (savininkai) bus įvardinti namo pirkimo-pardavimo sutartyje ir įregistruoti nekilnojamojo turto registre. Manytume, jog Jūsų atveju reikėtų įforminti  notarinę  pinigų skolinimo sutartį, o kad vyro mama būtų garantuota dėl skolos sugrąžinimo, reikėtų paskolos sutartyje numatyti pirkinio įkeitimą. Išsamią konsultaciją Jums suteiks notaras, kuris formins ir pinigų paskolinimo, ir namo pirkimo-pardavimo sutartį.

Paulius
 
Buvau imones vadovas (dabar jau ne) gavau skola per teisma is VMI, ja perdave anstolui, gavau raginimo rasta ja sumoketi, skola didele, dabar dirbu samdoma darba islaikau 2 nepilnamecius vaikus. skola pripazystu. klausimas. ka as tureciau isdestiti raste anstolui kad: skola butu iskaitoma is mano darbo uzmokescio. man nebutu blokuotos saskaitos ir kad anstolis detu kuo mazesnius skolos administravimo kastus? Dekui uz atsakyma.
2014-07-25 14:24
 
Gerbiamas Pauliau, ko gero reikėjo skolą pripažinti be teismo, nes dabar dar prisidės ir teismo, ir teismo sprendimo vykdymo išlaidos. Be abejo, turite teisę tartis su antstoliu, ką pavyks susitarti prognozuoti nesiimame.

Erika
 
Laba diena, norejau pasidomet kur tureciau kreiptis del sveikatos pazymejimui gauti? pati gyvenu uzsienyje, bet planuoju greitu laiku gryzt terminuotam laikui del vairuotojo pazymejimui gaut. mokinciausi vietoj, bet beda ta del kalbos (dazniausia arba nesuprantu arba ne taip suprantu)...
2014-07-21 11:12
 
Gerbiama Erika, dėl sveikatos pažymėjimo gavimo reikia kreiptis į vairuotojų sveikatos tikrinimo komisiją, pradėkite nuo savo šeimos gydytojo pagal gyvenamąją vietą Lietuvoje. Jei turite problemų dėl lietuvių kalbos, reikėtų kreiptis į pedagogus.

Ieva
 
Sveiki, norejau suzinot ar isvykstant I anglija su vaiku reike tevo sutikimo? ir kuriam laikui galiu isvykti su vaiku?gal galit kažkiek aprasyt.? kokio situacijoi deportuoja atgal I LT? jis zino jog planuojam išvykt.
2014-07-21 11:09
 
Gerbiama Ieva, sprendžiant iš klausimo turinio, Jūs rengiatės emigruoti iš Lietuvos, todėl dėl emigracijos reikėtų teirautis Migracijos departamente adresu: L. Sapiegos g. 1, LT-10312, Vilnius, tel. (8 5) 271 7112, faks. (8 5) 271 8210, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Dėl laikino nepilnamečių vykimo į Angliją paaiškiname, jog reikalingas bent vieno iš tėvų sutikimas, tuo atveju, jei vykstama su vienu iš tėvų, tokio sutikimo nereikia. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog rengiantis emigruoti, būtina susiderinti su vaiko teisių apsaugos tarnyba, ypač jei prognozuojamas tėvo prieštaravimas.

Simona
 
Laba diena norejau paklausi, mano vyras turi lygtinuma valandini, norime savaidgaliui isvykti su vaikais prie juros 2d.kur kreiptis kad ji išleistu isvykti 2parom.
2014-07-19 12:22
 
Gerbiama Simona, manytume, kad šį klausimą spręsti tarnyba, vykdanti nuteistų asmenų priežiūrą, teiraukitės policijoje.

Nijolė
 
Laba diena, norėjau pasiteirauti, ar gali vyras iš manęs atimti vaiką, nors dar esame neišsiskyrę, gyvename atskirai, mergyte kuriai 9 metai su manimi, šiuo metu jis mane gąsdina, puldinėja visokiais žodžiais, kreipėsi į vaikų teises šmeiždamas, kad esu pros***, namuose geriama kiekviena diena, lankosi svetimi vyrai, totalus šmeižimas, visos žinutės išsaugotos yra, jis rašinėjo visa tai į mano dukros telefoną, dabar jis teigia, kad buvo pas advokate supildė dokumentus, kad iš manęs atimtu vaiką, ar tai yra galima? Vaikų teisėse jau taip pat buvau, gyvename kukliai, tvarkingai, šiuo metu nedirbu, bet esu registruota, turiu namus, vyrui niekas nepriklauso, bet šantažuoja, jeigu pas jį negrįšiu, jis iš manęs atims vaiką. Jis turėjas reikalų su policiją dėl užpuolimo, slankiojimo aplink namus, norėdamas kažką "prigauti" darydavo nuotraukas pro langus ir panašiai, nebesusitvarkau su juo ir reikia pagalbos, kokie būtų siūlymai, lauksime atsakymo, taip pat jis dirba nelegaliai, tik turi savo individualią veiklą, kuri ir taip yra minuse, neturi pastovios vietos.
2014-07-19 12:20
 
Gerbiama Nijole, patariame kreiptis į vaiko teisių apsaugos tarnybą, kuri privalo Jums padėti apsaugoti vaiko interesus. Dėl prieštaraujančių teisei bei moralei sutuoktinio veiksmų patartume raštu kreiptis į policiją pagal gyvenamąją vietą. Manytume, kad Jūs pati galėtumėte kreiptis į teismą dėl tėvo valdžios vaikui apribojimo, tačiau prieš tai pasitarkite su vaiko teisių apsaugos tarnyba.

Tomas
 
Laba diena, as stovejau darbo birzoj, pasiule darba, liepe pereiti gydytoju perziura. Mano gytoja nukreipe mane pas specialista kurio laukiau 4 menesius, ir gydytoja atsisake pateikti kokia nors pazyma kol negavo specialisto rekomendaciju, per ta laika buvau pasalintas is darbo birzos ir kai gavau pakvietima nuejus i darbo birza paaiskejo kad darbo paieška nebuvo pristabdyta, o buvau visai pasalintas is birzos 6 menesiams. Dabar negaliu nueiti pas specialista kurio laukiau 4 menesius nes esu pasalintas is darbo birzos pajamu nera, nera net us ka susimoketi o reikalas rimtas susiejes su sirdimi.
2014-07-16 11:26
 
Gerbiamas Tomai, patartume raštu išdėstyti visas aplinkybes Darbo biržai ir paprašyti atstatyti Jūsų statusą. Nieko negalime patarti dėl lėšų, gal būt reikėtų pasiskolinti.

Jonas
 
Sveiki, gavau pareiskima, per kiek dienu tureciau gauti laiska ar skambuti is policijos?
2014-07-16 11:22
 
Gerbiamas Jonai, labai nekonkretus klausimas į kurį konkrečiai atsakyti neįmanoma. Šiaip maksimalus skundų, pareiškimų nagrinėjimo terminas yra trisdešimt dienų.

Vika
 
Sveiki, esame 4 asmenu seima socialiai remiama seima ir nusipirkome buta. Dabar mums aiskina, kad nebeskirs socialines pasalpos, del to isigyto turto, kuri pirkome uz 2000 lt. Ar taip gali nutikti? esu girdejusi, kad socialiai remiama seima gali isigyti turto iki kazkokios sumos, tik nezinau iki kokios. gal galetumete pagelbeti ir paaiskinti apie socialiai remiamu seimu turto isigijima.
2014-07-15 12:20
 
Gerbiama Viktorija, niekas nedraudžia socialiai remtinoms šeimoms įsigyti turtą, tačiau kreipiantis dėl socialinės paramos, gal kilti klausimas dėl socialiai remiamos šeimos statuso. Patariame šiuo klausimu kreiptis raštu į savo socialinės paramos tarnybą, toliau elgtis priklausomai nuo gauto atsakymo turinio bei motyvų.

Julija
 
Sveiki, vyras turi antstoliu, pries metus man i darbuovete irgi atsiunte rasta isskaityti is darbo uzmokescio uz sutuoktinio skola, bet buvau vaiko prieziuros atostogose ir darbuovete nieko man nepasake, suzinojau tik dabar grizusi i darba, man asmeniskai laiskas nebuvo atsiustas, paskambinusi suzinojau kad skola siai dienai dar didesne nes prisiskaiciavo dar palukanu ir islaidu, taigi noreciau suzinoti 1. ar antstole turejo man atsiusti rasta? 2. ar galiu priestarauti del metiniu palukanu priskaiciavimo, nes negavau rasto is karto? 3. jei siai dienai pasirasysiu povedybine sutarti ar vis tiek reikes sia skola sumoketi uz sutuoktini?
2014-07-15 12:16
 
Gerbiama Julija, visus šiuos klausimus raštu pateikite antstoliui. Priklausomai nuo gauto atsakymo turinio bei argumentų priimkite sprendimą dėl tolimesnių veiksmų. Antstolio veiksmus galite apskųsti įstatymo nustatyta tvarka, išsamesnę informaciją rasite internete pagal reikšminius žodžius "antstolio veiksmų apskundimas".

Liuba
 
Mano vardas Liuba esu nepilnamete man 17 metų. Norėčiau paklausti ar yra galimybė susituokti su savo vaikinu. Be Motinos parašo? O jei neįmanoma kur reiktų kreiptis? Nes tėvas yra miręs. Turiu tik vieną globėją: Mama. Ir nesantuokinį jos gyvenimo draugą. Ar yra koks būdas susituokti kuo greičiau?
2014-07-15 12:12
 
Miela Liuba, LR Civilinio kodekso 3.14 straipsnis nustato, kad sudaryti santuoką leidžiama asmenims, kuriems santuokos sudarymo dieną yra 18 metų. Tačiau esant tam tikroms aplinkybėms, asmuo norintis tuoktis, tačiau neturintis 18 metų, gali prašyti teismo santuokinį  amžių sumažinti. Tokie prašymai teisme nagrinėjami supaprastinto proceso tvarka, santuokinis amžius gali būti sumažintas, tačiau ne daugiau kaip trejais metais. Nėštumo atvejais, teismas gali leisti tuoktis ir nesulaukus penkiolikos metų. Įstatymas reikalauja, kad teismas, spręsdamas klausimą dėl santuokinio amžiaus sumažinimo, teismo posėdyje turi išklausyti norinčio tuoktis nepilnamečio tėvų, globėjų ar rūpintojų nuomonę, o taip pat   atsižvelgti į jo psichinę bei psichologinę būklę, turtinę padėtį ir svarbias priežastis, dėl kurių būtina sumažinti santuokinį amžių. Valstybinė vaiko teisių apsaugos institucija privalo pateikti išvadą dėl santuokinio amžiaus sumažinimo tikslingumo ir ar tai atitinka nepilnamečio interesus. Atkreipiame dėmesį, kad sumažinti santuokinį amžių yra teismo teisė, bet ne pareiga, t.y. tik esant teismo pripažintoms svarbioms aplinkybėms. Įstatymas nustato tik vieną svarbią priežastį sumažinti santuokinį amžių - nėštumą, kitų aplinkybių pripažinimą svarbiomis įstatymas palieka teismo nuožiūrai. Kitomis aplinkybėmis paprastai būna:  jau susiklostę šeimos santykiai (atvejai, kai nepilnametis jau gyvena santuokinį gyvenimą), vaiko gimimas, nepilnametis jau turi savarankišką užsiėmimą, nepilnametis turi savarankiškas pajamas ir pan.

Inga
 
Sveiki, namas, kuriame gyveno moteris, buvo nepriduotas. Ši moteris pirmoje santuokoje susilaukė dviejų vaikų. Vienas iš jų mirė. Vėliau moteris antrą kartą susituokė Rusijoje. Tvarkant paveldėjimo dokumentus paaiškėjo, kad iš pirmos santuokos dukters mergautinė pavardė dokumentuose skiriasi viena raide nuo dokumentų sudarant antrą santuoką. Iš Rusijos dokumentai negrįžta jau 1m. Teismas anuliavo prašymą. Ką turėtų dukra padaryti, kad įrodytų mamos ryšį? Mes esame pašaliniai žmonės ir norime nusipirkti šį namą. Tačiau dabar visiškai nebeaišku, kam šis namas priklauso? Po mirties jau praėjo 2 m. Ar teisė priimti palikimą jau perėjo valstybei? Kur reikėtų kreiptis dėl namo nupirkimo, jei namas priklauso valstybei? Ačiū.
2014-07-14 12:57
 
Gerbiama Inga, patartume šiuo klausimu konsultuotis su notaru pagal namo buvimo vietą. Gal vertėtų  pasirinkti pirkimui kitą namą.

Viktorija
 
Laba diena, mano sūnus važiuoja į Bulgariją su mano broliu, jau turiu notarinį sutikimą. Manau reikia vertimo, tik nežinau į kokią kalba versti anglų, rusų ar bulgarų? O kai išvers man vertimo biure sutikimą ar reikės patvirtinti dar kartą notariškai?
2014-07-14 12:54
 
Gerbiama Viktorija, nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija, kai vaikas vyksta į užsienio valstybę, nepriklausančią Šengeno erdvei. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją. Išsamesnės informacijos (ir dėl sutikimo vertimo) teiraukitės paskambinę į Valstybės sienos apsaugos tarnybą prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos tel. (8 5) 2719305 arba ieškokite internetinėje svetainėje: www.pasienis.lt.

Monika
 
Sveiki, man yra 17 metu ir as noriu isvaziuoti i siaures airija. Kelionėje vaziuociau su brolio draugu, mano brolis manes laukia ten, grimztant rugseji jau man butu 18 metu. Is draugu girdejus esu, kad nuo sesiolikos galima vaziuoti be tevu, ar tai tiesa? Ir ka man daryti, kad teisetai galeciau nuvaziuoti i ten?
2014-07-10 18:09
 
Gerbiama Monika, nepasikliaukite draugų aiškinimais, o paieškokite informacijos internete pagal reikšminius žodžius "Nepilnamečių vykimas į užsienį" arba Migracijos departamente adresu: L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 7112, faks. (8 5) 271 8210, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Virginija
 
Laba diena. Pagal kokius kriterijus yra ismokama ir kuriam laikui invalidumo pasalpa. Jei abu zmones turi gave 2 grupes, ir tokio pat pobudzio operacija, tai kodel komisija vienam is ju skyre invalidumo pasalpa pusei metu, o kitam visus metus. Ir abu galima sakyti dirba fizinius darbus. Kokiu pagrindu, tai yra skiriama. Aciu uz atsakyma.
2014-07-10 18:03
 
Gerbiama Virginija, iš Jūsų klausimo nelabai supratome apie kokias invalidumo pašalpas klausiate. Gal tai buvo Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos (NDNT) sprendimas dėl kurio nors specialaus poreikio nustatymo? Paaiškiname, kad sprendimai yra priimami labai individualiai, įvertinus asmens ne tik medicininę sveikatos būklę, bet ir jo socialinę padėtį. Bet kuriuo atveju, visus  NDNT sprendimus, jei jie Jūsų netenkina, turite teisę apskųsti NDNT direktoriui. Išsamią apskundimo tvarką rasite NDNT tinklapyje arba internete pagal reikšminius žodžius  "Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos sprendimų apskundimas".

Galina
 
Nuvezus dokumentus bankroto administratoriui Jis iteke rašta, kad privalau per 2 menesius atlaisvinti gyv.namą nes jis ves klientus. Ar jis teisus? Kur detis? Kur gyventi? Namo pirkimui paimta paskola.
2014-07-10 17:54
 
Gerbiama Galina, iš klausimo teksto nelabai supratome kame yra Jūsų problema, kas vyksta. Vis tik patariame atidžiai perskaityti bankroto administratoriaus raštą, ten turėtų būti nurodytas įstatyminis reikalavimo išsikelti pagrindas. Pagal tai orientuokitės ar administratorius teisus ar ne. Taip pat turėtų būti nurodyta administratoriaus veiksmų apskundimo tvarka.

Česė
 
Grįžtant vaikui iš Didžiosios Britanijos, per Prancūzija, Vokietija, Belgija, Lenkija automobiliu į Lietuva su teta, ar reikia įgaliojimo?
2014-07-08 17:05
 
Gerbiama Čese, tikriausia Jūs turėjote omenyje ne įgaliojimą, o sutikimą dėl nepilnamečio vykimo ne su vienu iš tėvų, o su kitu asmeniu. Kadangi tai vykimas ne iš Lietuvos, o į Lietuvą, tiksliai atsakyti negalime, tačiau manome, jog tokio sutikimo nereikia. Dėl visa ko pasiteiraukite Lietuvos ambasadoje Londone arba Migracijos departamente adresu: Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 7112faks. (8 5) 271 8210, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Linkime laimingos kelionės.

Ieva
 
Sveiki, turiu paėmus paskolą su nekilnojamo turto įkeitimu. Su ja viskas tvarkoj, stengiuosi sumokėt ir sumoku laiku. Bet apie tris mėnesius buvo pašlijęs verslas ir aš, bijodama, kad nebus iš ko susimokėt tą paskolą, paėmiau dar kelis greituosius kreditus. Dabar neįsivaizduoju ką daryt, nes turiu kelis greituosius, kurių neįstengiu grąžint ir paskolą su nekilnojamo turto įkeitimu, kurią stengiuosi mokėt. Ar galima kreiptis kur nors, kad sumažinti greitųjų kreditų palūkanas ir nukelt jų grąžinimą keliems metams, kol išsimokėsiu paskolą su nekilnojamo turto įkeitimu?
2014-07-08 11:26
 
Gerbiama Ieva, į šituos klausimus tikrai neieškokite atsakymo internete. Tarkitės su taip vadinamųjų greitųjų kreditų davėjais, gal ką ir susitarsite.

Agne
 
Laba diena norejau pasidometi neturiu gyvenamosios vietos ar butu galima gyvenama vieta deklaruoti prie to miesto savivaldybes kurioje gyvenu?
2014-07-04 13:36
 
Gerbiama Agne, kreipkitės į savo savivaldybę ir sužinosite.

Nora
 
Labas vakaras, esu vienisa mama, turiu 11 metu sunu. sunaus tevas jau 5 metus gyvena uzsienyje ir ne trupucio neislaiko sunaus. mes nebuvome susituoke bet sunui pavarde dave tevas. ar as galiu prisiteisti alimentus nedalyvaujant sunaus tevui jeigu as zinau kur tiksliai jis gyvena. Jeigu sunaus tevas sugristu i Lietuva ar oro uosto muitininkai galetu ji sulaikyti uz tai kad jis neislaiko savo sunaus. Labai dekoju uz suteikta pagalba.
2014-07-03 12:23
 
Gerbiama Nora, jeigu tėvystė yra pripažinta, neturėtų būti sunkumų prisiteisti alimentus. Šiuo klausimu patartume konsultuotis su šeimos santykių specialistu-advokatu.Oro uosto muitininkų ir pasienio tarnybos pareigūnų yra visai kitos funkcijos, todėl dėl alimentų nemokėjimo tėvas oro uoste negali būti sulaikomas.

Algimantas
 
Laba diena, pradėjus dirbti VRM sistemoje, man buvo paskirtas tarnybinis butas, kuriame gyvenu 20 metų. Šiuo metu išėjus į pensiją pagal VTS 53 str. 1 d. 11 p., po mėnesio baigiasi nuomos sutartis. Kadangi neturiu įsigijęs savo nuosavo būsto, tai ar galima pratęsti nuomos sutartį arbą tarnybinį būstą privatizuoti rinkos kaina, dėkui.
2014-07-03 12:19
 
Gerbiamas Algimantai, VRM sistema yra labai specifinė, turi daug visokių savo vidinių teisės aktų, todėl konkrečiai atsakyti negalime. Patariame kreiptis į savo buvusią darbovietę, kiek girdėjome, daug padeda VRM darbuotojų profsąjunga, konsultuokitės su ja.

Zita
 
Esu antros gr. invalidė. Pajamos 362 Lt invalidumo pensija. Šių metų birželio mėn.13d. kreipiausi į Šakių raj. savivaldybės specialistę Jūratę Šneideraitienę, kad man būtų paskirtas nemokamas advokatas civilinio ieškinio kėlimo byloje. Daviau visus jos prašomus duomenis, liepė laukti laiško iš Kauno garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos. Praėjo jau 18 dienų po prašymo pateikimo, o jokio atsakymo iki šiol negavau. Kodėl?
2014-07-01 17:33
 
Gerbiama Zita, atsakymo į šį klausimą ieškokite ne internete, o teiraukitės pas savivaldybės specialistę, kuri privalo susisiekti su atitinkama tarnyba. Dėl blogo savivaldybės darbuotojų savo pareigų atlikimo ar neatlikimo, galite kreiptis į savivaldybės administracijos direktorių, jei pageidaujamo rezultato nepasieksite, galėsite su atitinkamu raštišku skundu kreiptis į Seimo kontrolieriaus tarnybą.

Zita
 
2010m spalio 21d teismo sprendimu už man padarytą žalą iš atsakovo buvo priteista 4000Lt, taip pat  atsakovas buvo nuteistas 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausme, bet bausmės vykdymas atidėtas 2 metams. Iki laikotarpio, kol nesibaigė bausmės atidėjimas, atsakovas registravosi darbo biržoje ir dirbo viešuosius darbus. Per tą laiką antstolis iš atsakovo mano naudai išieškojo 598Lt.Praėjus bausmės atidėjimo laikui, atsakovas oficialiai nedirba, savo vardu registruoto turto neturi, tad antstolis, negalėdamas išieškoti, man grąžino vykdomąjį raštą. Atsakovas man liko skolingas 3402Lt, taip pat dar 127Lt sumokėjau antstoliui už bylos iškėlimą. Kaip galėčiau išsireikalauti skolą iš atsakovo? Gal galima bent iškelti bylą dėl teismo sprendimo nevykdymo? Ačiū.
2014-07-01 17:28
 
Gerbiama Zita, sprendžiant iš klausime pateiktos informacijos, antstolis padarė viską, ką galėjo. Baudžiamoji atsakomybė numatyta dėl piktybinio teismo sprendimo dėl alimentų priteisimo nevykdymo. Ką būtų galima padaryti šiuo atveju, pabandykite konsultuotis policijoje ar prokuratūroje.

Nina
 
Sveiki, ar 16-metis vienas gali keliauti po Europą bet kokia transporto priemone (autobusu, traukiniu, lėktuvu)?
2014-07-01 11:44
 
Gerbiama Nina, nepilnamečio keliavimas po Europą labai priklauso į kokias šalis jis vyks, t.y. ar ta šalis priklauso Šengeno sutarties erdvei ar ne. Į šalis, kurios nepriklauso Šengeno erdvei, vykimas galimas tik turint bent vieno iš tėvų sutikimą. Išsamesnę informaciją rasite internete pagal reikšminius žodžius "nepilnamečių vykimas į užsienį".

Dmitrij
 
Labas Vakaras. Norejau paklausti, eigu as skrendu i kurorta is Lietuvos i bolgarija, ir pas mane yra anstolis, mane praleis migracija oro uoste?
2014-07-01 11:40
 
Gerbiamas Dmitrijau, jeigu nepaskelbta Jūsų paieška, išvykimui atostogauti kliūčių neturėtų būti.

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos