Klausimas Atsakymas
Zita
 
Laba diena. Nuo 1999 m. turiu neigaluma 50%. Neigalumas iki senatves pensijos. Ar, sulaukus pensijinio amziaus, visas sis laikotarpis isiskaiciuos i darbo staza? Ačiū.
2015-02-27 17:35
 
Gerbiama Zita, taip, šis laikotarpis bus įskaičiuotas į darbo stažą senatvės pensijai gauti. Išsamesnę informaciją dėl pensijos dydžio gausite savo savivaldybės Sodros skyriuje.

Vilija
 
Laba diena, norejau pasiteirauti ar internetu pasirasytas vekselis galioja? Kilo klausimas nes paskolos davejas atsiunte vekseli internetu ir zadejo pervesti pinigus i mano saskaita kai tik gaus reikalaujama depozita 311 euru. Kaip tureciau elgtis? Bijau but apgauta. O dar ir saskaita viasai kito asmens.
2015-02-26 14:42
 
Gerbiama Vilija, jei turite elektroninio parašo teisę, tai toks parašas galiotų. Kelia abejones sąskaita, kuri , kaip Jūs rašote, yra kito asmens. Įvertinus šias abi aplinkybes nepatariame turėti reikalų su tokiu paskolos davėju.

Jonas
 
Sveiki, mano situacija tokia-2002m.is tele-2 lizingo budu buvau pirkes telefona ir sudares 2-ju metu sutarti pokalbiams (joje buvo 150lt. stogas), kuria vykdziau pareigingai, kol viena men. gavau astronomine tuo metu 1200lt. saskaita. suprates, kad ivyko klaida (kadangi, prakalbejus 150lt., telefonas buvo blokuojamas) operatores paprasiau atsiusti pokalbiu isklotine, bet jos negavau, kadangi nesumokejau, buvau perduotas skolu isieskojimo tarnybai lindorff oy, kuri per 10m. nesieme jokiu teisiniu veiksmu, tik atsiunte 4 laiskus augindama delspinigius ir ragindama apmoketi nesama isiskolina. as visus tuos metus legaliai dirbau ir tebedirbu lietuvos respublikoje. 2014m. gruodzio 1d. suejo 10m. kai buvau itrauktas i creditinfo nemokiu klientu sarasa, todel as kreipiausi i lindorff, kad mane isbrauktu is creditinfo sarasu. jie tai padaryti atsisako motyvuodami, kad tokioms vadinamoms skoloms senaties nera ir juos isbraukti gali ipareigoti tik teismas, arba siulo sumoketi pagrindine 1200 tele-2 skola (tada tai tikrai pradings senaties terminas). Gerb. Teisininke, ar mano atveju taikomas senaties terminas ir ar teisus lindorffas del isbraukimo is creditinfo liepdamas bylynetis per teisma? Dekoju uz atsakymus.
2015-02-24 11:31
 
Gerbiamas Jonai, civilinis kodeksas numato bendrąjį senaties terminą, kurio trukmė yra 10 metų, jis taikomas visiems tokio pobūdžio reikalavimams.Ta skolų išieškojimo tarnyba elgiasi neteisėtai, Jūs iš tikrųjų galite kreiptis į teismą dėl įpareigojimo atlikti veiksmus (išbraukti iš nemokių klientų sąrašo). Taip pat patartume Jums iki galo išsiaiškinti įsiskolinimo klausimą, t.y. ar Jūs iš tikrųjų esate skolingas bendrovei Tele-2, ar neskolingas. Nelabai suprantama, kodėl Tele-2 Jūsų nepadavė į teismą dėl skolos išieškojimo, teisme ir būtų paaiškėjęs skolos pagrįstumas, tačiau nueita lengviausiu keliu- kreiptasi į kažkokią skolų išieškojimo tarnybą, kuri nežino nei reikalavimų pagrįstumo, nei turi priemonių skolą išieškoti priverstinai.

Indre
 
Sveiki, isvaziavau y anglija dirbti ir uzsidirbti skoloms, turiu daug antstoliu bei skolu is skirtingu greituju kreditu, ar jie gai mane susirasti ir ismusineti skolas is anglijos darbovietes ? kas man gresia? Turiu su procentais 20 tukstanciu skolos, ka man daryti?
2015-02-22 13:07
 
Gerbiama Indre, reikėjo galvoti prieš imant paskolas, o dabar nėra ką per daug galvoti-reikia tas skolas atiduoti.

Dalia
 
Brolis gavo iš antstolių laišką vasario 11 d. o 18d.jis mirė. Jokio turto ir pajamų neturėjo tik gyveno mano[sesers] bute buvo registruotas. Kartu negyvenome.Ar aš sesuo turiu mokėti mirusio brolio  skolas. ačiū.
2015-02-22 13:05
 
Gerbiama Dalia, brolio skola turbūt buvo asmeninė, todėl atsiskaityti turėjo jis pats. Skolos nėra paveldimos, išskyrus tuos atvejus, jei kažkas paveldės kažkokį turtą, įsigytą uš tą paskolą, tokiu atveju skolą turėtų grąžinti to turto paveldėtojas. Išsamesnę informaciją suteiks notaras, kuris tvarkys mirusiojo palikimo bylą.

Vitalijus
 
Sveiki paemiau buvusiai draugiai kompiuteri issimoketinai, dabar po kurio laiko ji nenori uz ji bemoketi ir nenori jo grazinti, dokumentai ant mano vardo ka patartumete? kaip butu imanoma priversti susimoketi uz kompiuteri ar ji atimti?
2015-02-22 13:02
 
Gerbiamas Vitalijau, kadangi, kaip supratome iš klausime pateiktos informacijos, visi kreditiniai dokumentai yra Jūsų vardu, tai Jūs ir turite atsiskaityti, o patį daiktą-kompiuterį, pasiimkite, nes jis yra Jūsų.

Mantas
 
Sveiki, situacija tokia, kad mes esame UAB imone.. ir suteikeme pervezimo paslaugas kitai UAB imonei.. ji nemokejo pinigu jau 3 menesius, dabar suzinojome, kad jiem iskele bankroto byla, ar yra dar imanoma atgauti savo pinigus? Jie mums skoloje 7500 Eur.. tai dideli pinigai. Bet ar pasikeis kazkas jei paduosime i teisma juos? Ar yra tikimybe atgauti pinigus?
2015-02-20 16:57
 
Gerbiamas Mantai, kuo skubiausiai kreipkitės į Jūsų skolininko bankroto administratorių ir jam pareikškite savo kreditorinius reikalavimus. Kokia bus baigtis mes neprognozuojame.

Ingrida
 
Sveiki, noriu pirkti butą, esu ištekėjusi auginame 15 m. sūnų. Vyras negali tūrėti turto. Kieno vardu pirkti būtą, ar galima jį dovanoti sūnui? Gal yra kitų variantų? Ačiū.
2015-02-19 9:46
 
Gerbiama Ingrida, pirkite butą tiktai savo vardu, jei Jūsų vyras negali turėti turto (kas yra labai keista), po to su tuo turtu galėsite elgtis savo nuožiūra (tame tarpe - ir dovanoti sūnui) Išsamią konsultaciją buto įsigijimo klausimu Jums suteiks notaras, kuris formins pirkimo sutartį.

Laura
 
Sveiki. Mano vyras nori atsiimti vairuotojo pazymejima. bet turi skola anstoliui kadangi nebuvo sumokejes baudos. ar gali jis ji atgauti budamas skolingas?
2015-02-19 9:43
 
Gerbiama Laura, reikia kreiptis į tą instituciją, kurioje yra vairuotojo pažymėjimas, ir sužinos.

Natalija
 
Gerb. p. Jaceviciau, gal galetumet padeti man. Esu labai sudetingoje situacijoje. Esu 2013 metais gryzusi is Londono. Isvykau 20o6m Lietuvoje dirbau pardavimu vadybininke, bet palikau mylima darba, ir isvykau is salies, kad sunus tuomet jam buvo 15 metu galetu gauti geresni issilavinima. Tuos septynis metus sunkiai dirbau ir isleidau sunu i mokslus, baige 2013 universiteta, dabar sekmingai dirba Londone. As gi gryzau slaugyti mamos, kuri turi visiska neigaluma. Iki sios dienos as nesitvarkiau dokumentu slaugai oficialiai per teisma. Siandiena as nuejau i psichiatrine poliklinika gauti pazima i teisma, o man sako jus stovite iskaitoje nuo 2003m ir pazimos neisdosime. As niekada nesikreipiau oficialiai, niekas manes nesiunte, Turiu teises nuo 1984m, kaip man pakeite teises i naujas 2006m jei as soviu iskaitoje psichinej ligonineje?
2015-02-18 11:36
 
Gerbiama Natalija, niekas kitas Jums iš esmės neatsakys į šį klausimą, tik pati gydymo įstaiga, kurios įskaitoje Jūs neva esate. Asmeniui kreipiantis, gydymo įstaiga privalo pateikti visą informaciją: kas, kada, ką ir dėl ko įtraukė įskaiton. Gal čia yra kokia klaida, reikia viską nuodugniai patikrinti pagal Jūsų asmens kodą, nes yra žmonių, kurie turi tokį pat vardą, pavardę, net gimimo datą, tačiau tai ne tas pats asmuo.

Rasa
 
Laba diena, noreciau suzinoti kiek nuo manes gali atskaiciuoti anstoliai? dabar esu isiskolinusi dviems anstoliams gaunu minimuma ir si men buvo atskaiciuota 40 procentu atlyginimo. ar gerai atskaiciuota?
2015-02-17 17:29
 
Gerbiama Rasa, įstatymas numato, jog gali būti išskaičiuota iki 50 proc., o kai kuriais atvejais - ir daugiau.

Vytaute
 
Laba diena, gal galetumete patart del paveldejimo problemos. Mano teciui mirus jo zmona nuslepe jo mirti nuo jo giminiu ir nesusisieke su manimi. As gyvenu Londone, po meneiu negalejimo prisiskambinti ir netsakytu laiksu issiaiskinunau kad tetis mires jau virs pses metu. Notore kuri tvarke jo palikima su manimi atsisako kalbet telefonu o as negalu siuo metu skristi i Lietuva. Mama neigali ir gyvena toli nuo miesto kur jis mires. Ar galetu notoras mamos mieste tvarkyti byla su mano isduotu igaliojimu Ltv ambasadoje Londone? Kitas klausimas, man reikia tecio asmens kodo ar yra budas ji suzuzinoti pateikus gim. data ir adresa?
2015-02-17 10:41
 
Gerbiama Vytaute, iš klausime pateiktos informacijos aiškėja, jog Jūs praleidote palikimo priėmimo terminą,  tačiau jį galite atstatyti teismine tvarka. Mūsų nuomone, turėtų pakakti įgaliojimo, patvirtinto Lietuvos ambasadoje Londone. Į notarą patartume kreiptis ne telefonu, o raštu (galimas ir elektroninis laiškas), kad liktų dokumentinis pėdsakas. Mirusiojo asmens kodą galėtų sužinoti Jūsų įgaliotas asmuo, o taip pat notaras iš fizinių asmenų registro, jam pateikus motyvuotą prašymą. Ateityje, kilus kokiems nors neaiškumams su notaru ir nepavykus tų neaiškumų išsiaiškinti su jip pačiu, galėtumėte kreiptis į Lietuvos Notarų rūmus adresu: Olimpiečių g. 4, 09237, Vilnius, tel. (8 5) 261 4757, faks. (8 5) 261 4660, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Linkime sėkmės.

Kristina
 
Laba dieną, aš į jus tokių klausimu, su vyrų išsiskyriau 2010metais alimentai nebuvo priteisti draugišku susitarimu jis žadėjo mokėti po 350, bet jis arba išvis nemoka arba atsiunčia po100 lt 200lt ir panašiai. Norėjau paklausti ar įmanoma atgauti tuos pinigus kurių jis nedamokėjo ir prisiteisti alimentus 400lt? kur man reiktu kreiptis? ir kokių dokumentų reikia?
2015-02-13 12:41
 
Gerbiama Kristina, dėl alimentų prisiteisimo reikia kreiptis į teismą, ieškinio pareiškime reikia aiškiai ir tiksliai suformuluoti savo reikalavimus. Kokie reikalingi dokumentai dėl alimentų priteisimo rasite internete pagal reikšminius žodžius "ieškinys dėl alimentų". Koks būtų teismo sprendimas dėl alimentų priteisimo (jų dydžio) mes neprognozuojame. Pabandykite  sužinoti preliminarų alimentų dydį pagal skaičiuoklę, kurią rasite adresu www.alimentuskaiciuokle.lt.

Renata
 
Sveiki, norėjau jūsų pasiteirauti dėl iškilusios problemos. Situacija yra tokia kad pagal testamenta paveldejau zemės ir namo dali kartu savvo mama ir broliu, broliaus dali tvarko mama kadangi jisai yra 1 grupės invalidas. Man priklauso didziausia dalis paveldeto turto, norėjau jusu paklausti ar norint atidalinti reikia kreiptis i teisma, o gal galima apsieiti ir be jo? Kokiais atvejais būtinas teismo sprendimas del atidalinimo? Dekui uz atsakyma.
2015-02-10 10:58
 
Gerbiama Renata, jeigu galite susitarti tarp savęs, galite atsidalinti ir notarine sutartimi, konsultuokitės su notaru pagal turto buvimo vietą.

Ema
 
Laba diena. Esu nepilnametė (17 metų), noriu vykti be tėvų į Kanadą mokytis, ten gyvena mano sesuo jau apie 10 metų legaliai. Važiuočiau su draugu, jam yra 21 metai, jis ten važiuotų dirbti, tačiau neturi jokio kvietimo dėl darbo, tad mano klausimas būtų toks: *kokių dokumentų reikia norint man nepilnametei vykti ten gyventi ir mokytis?; *kaip gauti darbo vizą draugui?; * per kiek laiko yra sutvarkomi dokumentai Lietuvoje ir kada greičiausiai galima išvykti? * kokių iš viso dokumentų reikia, kur kreiptis? Ačiū už atsakymą.
2015-02-06 20:18
 
Gerbiama Ema, į tokią gausybę klausimų atsakyti internetu yra gana sudėtinga, todėl patariame kreiptis į Migracijos departamentą prie VRM adresu: L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius, tel. (8 5)  271 7112, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Apie šios institucijos teikiamas paslaugas rasite Migracijos departamento tinklapyje.

Angelė
 
Sveiki, norėjau paklausti, koks išsilavinimas laikomas socialiniam darbui prilygintu? Radau, kad "kitas aukštasis socialinių mokslų studijų srities išsilavinimas <..> asmuo išklausė ir atsiskaitė ne mažiau kaip 40 kreditų socialinio darbo dalykų <..>"(2006 m balandžio 5 d. įsakymas A1-92). 2015 sausį baigiau MRU Teisės edukologijos studijas ir įgijau edukologijos magistro  laipsnį. Ar mano išsilavinimas gali vadintis kitu aukštuoju socialiniam darbui prilygintu?
2015-02-06 15:22
 
Gerbiama Angele, iš tikrųjų socialinių darbuotojų ir socialinių darbuotojų padėjėjų kvalifikacinių reikalavimus, socialinių darbuotojų ir socialinių darbuotojų padėjėjų profesinės kvalifikacijos kėlimo tvarką bei socialinių darbuotojų atestacijos tvarką reglamentuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymas Nr. A1-92. Kadangi šis įsakymas buvo 13 kartų keičiamas (paskutinis pakeitimas: 2013-12-12 įsakymas Nr.A1-683) patartume savo klausimą užduoti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, iš kurios gautas atsakymas turėtų būti pats išsamiausias ir tiksliausias. Savo asmeninį klausimą, prašymą ar skundą Jūs galite atsiųsti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., atsiųsti paštu adresu A. Vivulskio g. 11, 03610 Vilnius, arba atnešti asmeniškai į ministeriją.

Živilė
 
Laba diena, teismas priteisė sumą už padarytą žalą, tačiau tuo metu atsakovas mokėsi vidurinėje, vėliau tęsė mokslus universitete, tuomet stojo į darbo biržą. Praėjo plius minus pora metų nuo teismo pabaigos, tačiau ieškovai per tuos metus nieko papildomai nedarė išieškant priteistos sumos. Ar taip gali būti, kad jie laukia kada galės antstoliams paduoti, o gal pagal įstatymus jie negalėjo kreiptis? Ačiū.
2015-02-06 12:27
 
Gerbiama Živile, jeigu ieškovas neieško teismo priteistos žalos , t.y. nesikreipia į antstolį dėl teismo sprendimo priverstinio vykdymo, tai yra jo teisė, o ne pareiga. Jeigu Jums labai žingeidu sužinoti, kodėl ieškovas taip elgiasi, reikėtų to pasiklausti pas jį patį.

Justas
 
Laba diena, noriu paklausti ar galima seniunija paduoti i teisma jei jos teritorijoje paslydau ir susilauziau ranka liudininku nera tik ceki turiu kad seniunijos paste uz komunalines paslaugas mokejau. Parejes namo iskart issikvieciau greitaja pagalba kad nuveztu ranka sugipsuoti.
2015-02-06 12:23
 
Gerbiamas Justai, tokio ieškinio perspektyva abejotina, nes bus labai sunku įrodyti Jūsų traumos priežastinį ryšį su seniūnijos netinkamai atliekamomis pareigomis, nes  nelaimingo atsitikimo akto bei nelaimingo atsitikimo priežasčių tyrimo akto nėra. Patariame pabandyti raštu kreiptis į seniūniją ir aiškiai suformuluoti savo reikalavimą (ko norite), po to elgtis pagal gauto atsakymo turinį.

Jurate
 
Sveiki. Giarbiamas teisininke. Aš išsituokusi 8 metai esu bendrasavininkė su buvusiu vyru 80kvad butas 15kvadratu priklauso buvusiam vyrui. Norėčiau parduoti savo buto dalį ,bet jis nesutinka. Kur kreiptis dėl turto padalinimo. Ačiu.
2015-02-06 12:17
 
Gerbiama Jūrate, turto padalinimą galite įforminti abipusiu susitarimu pas notarą, nepavykus susitarti-teisme.

Neringa
 
Sveiki, jei turiu mociutes bloba ar man nepriklauso pigiau vairuotojo pazymejima issilaikyt, nes neturiu kaip mociute pas gydytoju vezioti?
2015-02-05 11:25
 
Gerbiama Neringa, turime nuliūdinti, tačiau kokių nors lengvatų įgyjant vairuotojo pažymėjimą nėra. Dėl visa ko pasiteiraukite įmonėje "Regitra", galite klausimą užduoti ir elektroniniu būdu, prieš tai atsidarę "Regitros" tinklapį.

Agne
 
Neturinti 2 metu vairavimo stazo gavau bauda ar po 2 metu gaunant tikras teises reikes perlaikit?
2015-02-03 11:02
 
Gerbiama Agne, atsakymo į šį klausimą ieškokite Valstybinės įmonės "Regitra" tinklapyje, galite paskambinti Informacijos centro telefonu 8 700 55151 arba parašyti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Milena
 
Sveiki, norejau pasiteirauti del skrydzio su nepilnameciu vaiku atostogu i Turkija. Esu issituokusi ir vedusi antra karta. Is pirmos santuokos noriu kartu skraidintis 10 metu vaika atostogoms i Turkija. Kokiu dokumentu man reikia ir kokia kalba turi būti? Ar turi būti originalai ar gali būti tiesiog atsviesti dokumentai be notaro tvirtinimo? Vaiko gimimo liudijime mano pavarde ".....-diene" Istuokos dokumente nurodyta, kad susigrazinau po istuokos savo mergautine pavarde "......- aite". Esu antra karta istekejusi ir pavarde vel kita. Vaiko pavarde duota tevo. Vaikas turi Lietuvos Respublikos piliecio pasa. Taigi kalnas dokumentu, kuriuose skiriasi mano pavardes. Ka tokiu atveju reikia tureti norin isskristi ir parskristi nesukeliant problemu nei sau nei aplinkiniams kertant siena? Aciu.
2015-02-03 10:58
 
Gerbiama Milena,  šiuo klausimu patartume kreiptis į Migracijos departamentą prie VRM adresu: L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius, tel. (8 5)  271 7112, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Apie šios institucijos teikiamas paslaugas rasite Migracijos departamento tinklapyje.

Skirmante
 
Laba diena, su vyru kartu negyvenam, bet nesam oficialiai išsiskyrę, turime vaiką. Ar įmanoma man nusipirkti butą savo vardu? Ar viskas ką pirksiu priklausys dalinai ir jam?
2015-02-02 12:50
 
Gerbiama Skirmante, konsultuokitės su notaru, pas kurį planuojate forminti buto pirkimo sutartį, turėtumėte gauti išsamius ir tikslius paaiškinimus.

Antanas
 
Gavau procesinius dokumentus apie neapmokejima vekselio. Kas idomiausia, as nesirasiau ant jokio vekselio niekada, tiesiog karta is manes buvo ateme asmens dokumentus. Ka dabar daryti man?
2015-02-02 12:47
 
Gerbiamas Antanai, kuo skubiausiai aiškinkitės su ta institucija iš kurios gavote procesinius dokumentus, internete tokių atsakymų nėra.

Monika
 
Sveiki, kreipiuosi į Jus, nes esu šiek tiek sunerimusi. Šiuo metu dirbu valstybinėje įstaigoje (dirbti pradėjau 2014m spalio 2d.), esmė ta, kad nesu "stabili" darbuotoja, tiesiog pakeičiau tą, kuris išvyko ilgų nemokamų atostogų. To pasekoje man buvo pasakyta, kad kol esu pakaitinė darbuotoja, man nepriklauso jokios atostogos (tikiuosi šiuo kl pataikiau ten). Ar tai tiesa? savaime man iškilo klausimas ir dėl nėštumo išmokų išėjus gimdymo ir nėštumo atostogų. Ar ir tada, kai išeisiu man darbdavys nemokės pirmus metus priklausančio 100% (ar 80?) atlyginimo? Iš anksto dėkoju už atsakymą.
2015-02-02 12:41
 
Gerbiama Monika, tai kad Jūs esate pakaitinė darbuotoja, neatima teisės į atostogas.

Stanislovas
 
Laba diena. Buvau issiustas i komandiruote dviem menesiam su imones automobiliu ir 4 darbuotojais Vokietija. Grizau. Is Vokietijos policijos i imone atejo uzklausimas ar tai imones masina ir kas vairavo. Imone nusiunte mano duomenis policijai. Po to jau privacia tvarka atejo man laiskas kad esu kaltinamas vagyste is prekybos centro, nors tikrai zinau kad to nebuvo. Laiskas atejo tik man. Noriu paklausti, ar imone nepazeide mano kaip fizinio asmens teises, garbes ir orumo. Ar neturejo imone aiskintis imones viduje. Namuose dabar karo stovis. Tikriausiai eisiu i darbo inspekcija, ir i teisma del moralines zalos atlyginimo. Aciu uz atsakyma.
2015-02-02 12:38
 
Gerbiamas Stanislovai, sprendžiant iš klausime pateiktos informacijos, įmonės administracijos veiksmai buvo teisėti. Kaip buvo iš tikrųjų, tikriausiai geriausiai žinote Jūs pats, aiškinkitės su atitinkamomis institucijomis Vokietijoje, adresas turėtų būti ant voko.

Julija
 
Sveiki, noreciau suzinoti - kokia tiksliniu atostogu is sodros apmokejimo tvarka jeigu as auginciau dukros vaika iki 1 metu. Dukra studijuoja dieniniame skyriuje, o vaiko tevas atostogu neina. Kokia mokejimo tvarka senelei? Aciu.
2015-02-02 12:34
 
Gerbiama Julija, užeikite į Sodros skyrių ir gausite išsamų bei tikslų atsakymą.

Andrius
 
Sveiki, turiu lygtinuma 9men, ir likus 2 sawaitem iki pabaigos, isiveliau i grupines mustynes, ant manes parase pareiskima, kokia galimybe kad iswes i pravieniskes? ar tiesiog gausiu bauda ir prates lygtinuma? dekui labai.
2015-02-02 12:33
 
Gerbiamas Andriau, niekas neatsakys Jums į tokį klausimą per internetą, tai spręs kompetetingos teisėsaugos institucijos.

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos