Klausimas Atsakymas
Rasa

2009m.rugsejo 2d.mire mano senelis. Kreipiausi i kauno miesto 5-aji notaru biura ir suzinojau jog senelis 1990 birzelio 12d, testamentu visa turta, gyvenamaji nama ir ukini pastata perrase mano netikram pusbroliui ir jo zmonai. As esu ten gimusi ir augusi nuo pat kudikystes su tevais, sese, broliu, seneliu. Mano tevai tame name gyveno vos susituokus, nuolat remontavo nama ir aplinka stengesi ir kure gerbuvi sau ir savo vaikams. Kai mire mano tetis mes su mama broliu ir seserimi persikraustem sale esanti ukini pastata. I pagrindi nama atsikrause mano netikras pusbrolis kuris yra ivaikinas mano tetos bet senelis pasijame ji pas save. Mano "pusbrolis" yra jau mires. Mano zinioms jis priklause nusikalstamam pasauliui, slapstydamasis nuo policijos jis isvyko i Vengrija, kiek zinau jis ten ir buvo nuzdudytas. Nuo to laiko kai atsikrause ta zmona mano pusbroliui man, mano mamai sesei ir broliui su seneliu buvo uzdrausta bendrauti. pusbrolio zmona pamacius kad kuris nors seimos narys lauke pakalbedavo su TIKRU SENELIU ji tuoj pat vydavo ji namo. Viena karta mano broliui pavyko pasikalbeti su seneliu del testamento ir senelis uztikrino kad viskas yra gerai kad mes nebusime palikti gatveje ir kad viskas bus padalina lygiomis dalimis. Senelis pastaruoju metu sunkiai sirgo, esu maciusi nemazai melyniu ant jo kuno. Senelis mire nesulaukes mediku pagalbos, atvaziave greitosios pagalbos medikai buvo pakraupe esanciomis melynemis ant senelio kuno sako "kaip konclageri". mano pusbrolio zmona nuolat musdavo savo vaikus, taipogi esu ne karta girdejusi kaip smurtavo ir pries seneli. as esu bedarbe mano vyras islaiko mane mano sunu ir mano invalide mama. siaip ne taip susiremontavom ta ukuni pastata, susitvarkeme kiema, pasistateme tvora. Ar mes laimetume ka nors teisme jeigu jau testamentas parasytas kitam zmogui nors seneliui praktiskai ji niekas yra, nes jau isgyvene esame 40 metu. turetu buti ir atsizvelgta i mano motina invalide ir tai kad 4seimos nariai glaudziames 2mazu kambariu ukiniame pastate. Aciu uz atsakyma.
2009-12-16 13:14

Gerbiama Rasa, Jūsų istorija yra ilga ir sudėtinga. Patariu kreiptis į advokatą, pateikti jam visus turimus dokumentus, išdėstyti visą su seneliu ir jo turtu susijusią istoriją. Advokatas išanalizavęs visą medžiagą, turėtų Jums patarti dėl galimos teisminės perspektyvos, nes ką nors prisiteisti bus galima tik teismo keliu. Gal būt Jums pavyktų susitarti su paveldėtojais geruoju, pabandykite. Linkiu sėkmės.

Rolandas

Laba diena norejau paklausti ar galiu dirbti tarptautiniu reisu vairuotoju. Turiu 50 proc nedarbinguma. NDNT isvada rekomenduoja dirbti ne visa darbo dienos arba darbo savaites darbo laika. Aciu
2009-12-09 13:48

Gerbiamas Rolandai, Jūsų darbas tarptautinių reisų vairuotoju yra specifinis ir  labai atsakingas. Nuspręsti, ar Jūs galite dirbti šį darbą, vien NDNT rekomendacijų nepakanka. Turėtumėte gauti dar ir vairuotojų sveikatos patikrinimo komisijos išvadą dėl leidimų vairuoti atitinkamas transporto priemones ir apribojimų. Reikėtų vadovautis vairuotojų sveikatos patikrinimo komisijos išvadomis.


Prenumeruok E-laikraštį!

Konferencijos archyvas


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos