baneris leidinys

lekavicius taryboje
Slavikietis ūkininkas Ričardas Lekavičius prieš priimant sprendimą ragino tarybos narius pagalvoti, su kuo jie rengiasi bendradarbiauti, nes, jo įsitikinimu, ir pati sutartis skirta tik siaurų interesų atstovavimui. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Šįkart savivaldybės tarybos nariai pritarė savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės bei Šakių rajono žemdirbių asociacijos bendradarbiavimo sutarčiai. Tiesa, slavikietis ūkininkas Ričardas Lekavičius tiek tuomet, tiek dabar nesutinka su tokia sutartimi ir sako, kad ūkininkų sąjunga apskritai neturi demokratiškai išrinktų atstovų, o pati sutartis skirta neva tik siaurų interesų atstovavimui.

Birželį šis klausimas išimtas iš darbotvarkės paaiškėjus, kad...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
bulves2
Rudeninis bulviakasis dar tik prasidėjo, ūkininkai tikina, kad derlius neblogas, nors kai kurie bulvių gumbų po krūmu randa mažiau, bet didelių, tiesa, kartais ir nekokybiškų. D. Pavalkio nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Bulves auginantys rajono ūkininkai sako, jog bulviakasio pradžia liudija, kad šiųmetis bulvių derlius neblogas. Tikslūs skaičiai paaiškės pasibaigus rudeniniam bulviakasiui.
ukininkai susirinkimas valiukas
Rajono ūkininkai planuoja atnaujinti kasmėnesinius susirinkimus, kurių metu planuoja aptarti rūpimus klausimus, kviestis lektorius. D. Pavalkio nuotr.


Rugsėjo 6 d. rajono žemdirbiai rinkosi į susirinkimą, kurio metu buvo supažindinti su Europos sąjungos (ES) paramos galimybėmis.
usienes bitynas
Ernestos Draždžiulytės-Ūsienės bitynas tapo sertifikuotu bitininkystės ūkiu. Asmeninio archyvo nuotr.

Šakietės Ernestos Draždžiulytės-Ūsienės ūkio produkcija (medus ir pikis) įvertinta sertifikatu pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą, o produkcija bus ženklinama papildomu „Kokybės“ ženklu.
Nuo rugsėjo 2 d. po profilaktinių darbų duris atvėrė Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro baseinas. Pasak direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, didesni remonto darbai šiemet nevyko, tik vandens keitimo ir einamieji profilaktikos.

„Šiais metais dar labiau orientuosimės į vaikų mokymą plaukti, atnaujinsime ir įvairinsime inventorių“, – sakė pašnekovas.
karves pievoje
Kai kurie smulkieji ūkininkai ėmė išparduoti karves ir likviduoti ūkius dėl mažos pieno supirkimo kainos. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Kad besigananti karvutė laukuose greit taps tikra retenybė, susidarė įspūdis pasikalbėjus su Griškabūdžio seniūnijos ūkininkais, mat vieni jau šiuo metu likviduoja bandas, kiti tai padarys iki pavasario. Tiesa, rajono žemės ūkio bendrovėse gyvulių daugėja, jų atstovai tikina, kad gyvulininkai turėtų vienytis, pieno supirkėjai sako, kad pieno sektoriuje padėtis tragiška.
kavine kc
Šakių kultūros centre atidaryta kavinė kol kas dirbs tik tam tikrų renginių metu. A. Bakaitės nuotr.


Nuo šiol renginių metu Šakių kultūros centre lankytojai galės mėgautis kava, saldumynais. Konkursą teikti paslaugas laimėjusi įmonės „Tarzanija“ direktorė Giedrė Aldonienė pasidžiaugė, kad praėjusį savaitgalį vykusių renginių metu sulaukta nemažai klientų.
cironkiene svitojus
Lietuvos daržovių augintojų asociacijos direktorė Zofija Cironkienė akcentavo, kad nors daržininkystės sektorius nėra didelis, bet daržininkai augina produktus, kurie svarbūs sveikai žmonių mitybai. L. Poškevičiūtės nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Rugpjūčio 22 d. daržovių augintojai iš visos Lietuvos rinkosi į tradicinį Lietuvos daržovių augintojų asociacijos (LDAA) lauko dieną-seminarą, kuris vyko Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje. LDAA direktorė Zofija Cironkienė apžvelgė daržininkystės sektoriaus aktualijas. Vėliau bendrovės „Šaka“ demonstracinių bandymų lauke seminaro dalyviai susipažino su „Europlant“ firmos bulvių veislėmis.

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
70

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos