baneris leidinys

vilkas serksnas
Nuotr. Lapkričio 30 d. Pliorišių kaimo ribose (Slavikų sen.) sumedžiota antra šį sezoną vilko patelė, kurią nušovė „Išdagų“ medžiotojų būrelio narys Vidas Šerkšnas.


Per šių metų vilkų medžioklės sezoną praėjusią savaitę rajone sumedžioti du pirmieji vilkai, o pirmadienio rytą Šakių rajono aplinkos apsaugos inspekcija gavo pranešimą apie nušautą dar vieną vilką.
slederis arvydas2
Nuotr. „Tikiuosi, jog šis įsakymas netrukus bus pakoreguotas ir UAB „Šakių komunalinis ūkis“ dėl jo nenukentės, o darbuotojų bent jau šiuo metu niekas atleisti neketina, nes ir taip jų trūksta.“, - Arvydas Šlėderis.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Rajono taryba priėmė sprendimą, pagal kurį keičiasi Šakių rajono savivaldybės daugiabučių gyvenamųjų namų techninės priežiūros tarifai. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 4 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
skruzde vilkenta
Nuotr. „Skruzdę“ įmonės direktorei Kristinai Vilkenytei įteikė rajono meras Edgaras Pilypaitis (centre) ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Jau dešimti metai Šakių rajone minima Verslo diena. Svarbiausiu renginio akcentu trečius metus iš eilės tapo...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 4 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
sakieciu bendruomene komitete
Nuotr. Atsakymus į rūpimus klausimus norėjo išgirsti Šakiečių bendruomenės nariai (iš kairės) Zita Jakaitienė, Vykintas Augustaitis, Irina Mockevičienė ir Gintautas Lenkas.


Šakiečių bendruomenės aktyvas darkart atžingsniavo į savivaldybės administraciją, tiksliau, į Finansų ir rajono plėtros komiteto posėdį ir darkart kėlė su miesto centre planuojamos bekontaktės plovyklos statybomis susijusius klausimus.
zalias vynas
M. Būblaitytės nuotr.: Varžytuvėms pristatyti 26 vynai buvo vertinami pagal spalvos ypatybes, kvapą ir aromatą, skonį ir poskonį.

Jau tapo įprasta, kad lapkričiui baigiantis Zyplių dvaras tampa lietuviško jauno vyno sostine. Praėjusį savaitgalį Lietuvos vyndarių asociacijos nariai ir vyno gurmanai Lukšiuose jau 9-tą kartą degustavo žalius vynus. Vakarui baigiantis LVA prezidentas Romualdas Dapšys ir Lukšių seniūnas Vidas Cikana jau dalinosi idėjomis kitiems, jubiliejiniams metams, tad labai tikėtina, kad graži tradicija mūsų krašte sėkmingai tęsis.
Svetainių kūrimas – tai daugybė klaustukų

Renkantis, kas sukurs interneto svetainę, kyla įvairių klausimų. Koks turėtų būti dizainas? Kiek meniu punktų reikia ir kaip juos išdėstyti? Ar vertėtų integruoti užklausos formą? Kiek lėšų skirti? Per kiek laiko portalas bus sukurtas?

Kad ir kiek klausimų kiltų, džiugu žinoti, jog svetainių kūrimas nėra dilema. Kodėl? Todėl, kad patikėjus darbą profesionalams visi klaustukai virsta atsakymais. Klaustukų atsargos senka, senka, senka... o atsakymų skaičius tampa vis didesnis. Tačiau pirmiausia svarbu suprasti, jog norint tikrai kokybiško puslapio būtina išsakyti visus pageidavimus, nenumoti ranka į prielaidas. Jei klientas slepia, ko tikisi ir kokios funkcijos aktualios, tai svetainių kūrėjai tiesiog nežino, ką reikėtų daryti. Net n metų patirtį sukaupęs profesionalas nesukurs geros svetainės, jei negaus aiškių nurodymų.
Nuo lapkričio 26 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) baseinas laikinai užveria duris – čia bus vykdomas projektas, kurį įgyvendinus įrengs naują treniruoklių salę, pertvarkys baseino rūbines.

Tiesa, šie darbai seniai planuoti, apie juos ne kartą rašyta, o pagal užmojus jau viskas netgi turėjo būti įgyvendinta. Tačiau projektas „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas Šakių mieste“ strigo ir lėšos gautos tik dabar (bendra projekto suma daugiau nei 300 tūkst. eurų). Be to, pagal šį projektą lėšos numatytos ne tik JKSC, bet ir Meno mokyklai.
pukinskiene25
Nuotr. Biuro veiklą apžvelgė Šakių rajono konsultavimo biuro vadovė Aušrelė Pukinskienė.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Lapkričio 22 d. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Šakių rajono biuras pakvietė partnerius ir organizacijas susipažinti su konsultavimo tarnybos veikla, pokyčiais, pasidžiaugė ilgamečiu bendradarbiavimu.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos