baneris leidinys

migle lauksva
UAB „Lauksva“ rinkodaros vadovė Miglė Valaitytė džiaugiasi gaminio sėkme ir vis tebeaugančiais jo pardavimais bei sako, kad karantinas diktuoja ir besikeičiančius pirkėjų įpročius – populiarėja užsakymai telefonu. „Lauksva“ nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Neseniai paskelbti Lietuvos pramonininkų konfederacijos jau 24-ą kartą rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ nugalėtojai, tarp kurių aukso medaliu apdovanota ir UAB „Lauksva“. 2020-ųjų Metų gaminiu išrinktas minkštas miegamasis kampas NATA.

Apdovanojimams buvo nominuotos 76 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 24 šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas, kaip ir kasmet, išlaikė...

(Daugiau paskaityti galite sausio 22 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Dėmės ant sienos, spalvos pakitimai, įtrūkimai, nelygi tekstūra ir panašūs dalykai, susiję su sienomis, yra pagrindinės bei labai dažnai pasitaikančios problemos namuose. Visai nesvarbu, ar auginate mažus vaikus, mėgstančius papaišyti ant sienų, ar tiesiog susidūrėte su nekokybiškomis medžiagomis, įsirenginėjant namus, išspręsti atsiradusius sienų defektus tikrai nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Čia pateiksime keletą būdų, tinkančių kiekvienam biudžetui, kaip nesunkiai ir greitai paslėpti sienose esančius trūkumus.

Pakabinkite lentyną arba perstumkite sekciją

Sekcija, didelė knygų lentyna ar pavienės pakabinamos lentynos – yra tarsi pirmoji pagalba, padėsianti paslėpti bet kokį defektą sienoje. Tiesiog pastatykite ar pakabinkite lentyną toje vietoje, kurią norite paslėpti, o įvairius dekoratyvinius elementus, tokius kaip knygos, žvakės ar augalai, išdėliokite ant lentynos, sukurdami iliuziją tarsi visa tai čia taip ir turėjo būti. Taip pat šiam tikslui puikiai tiks ir svetainės sekcijos, kurias turbūt daugelis turi savo namuose. Tiesiog apsvarstykite kambario baldų perstumdymą taip, kad trūkumų sienose nebebūtų matyti. Visgi, jei sekcijos, tinkančios uždengti sienoje esantį trūkumą, neturite, didelį pasirinkimą jų galite rasti šioje svetainėje.
Karantino laikotarpis – nelengvas išbandymas prekybininkams. Ne maisto parduotuvėms prekyba uždrausta, bet kai kurie verslininkai nestokoja sumanumo ir, pasidėję keletą maisto produktų lentynose, bando šią karantino sąlygą apeiti, tačiau tai pavyksta ne visiems.  

Valstybinės maisto ir veterinarijos Marijampolės departamento (VMVT) specialistams karantino laikotarpis tampa pats darbymetis – netrūksta skundų dėl to, jog parduotuvės nesilaiko karantino sąlygų, dirba nelegaliai, parduotuvėse gyventojai nesilaiko atstumų, nereguliuojami pirkėjų srautai.
katiliu vandens bokstas
UAB „Šakių vandenys“ turi išsipirkti vandentiekio tinklus iš Griškabūdžio žemės ūkio bendrovės už 84 tūkst. eurų tam, kad Katilių kaimo gyvenvietė neliktų be vandens. D. Pavalkio nuotr.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Kad Katilių kaimo gyvenvietė neliktų be vandens, UAB „Šakių vandenys“ perka 40 metų senumo vandentiekio tinklus, kurie kol kas dar priklauso Griškabūdžio žemės ūkio bendrovei. Pastaroji ilgus metus tiekė Katilių gyventojams vandenį iš privataus gręžinio. Dabar žemės ūkio bendrovė atsisako tiekti geriamąjį vandenį gyventojams, nes iš privačių vandens gręžinių tiekėjų Aplinkos ministerija reikalauja licencijų.

Savivaldybė atsidūrė dviprasmiškoje situacijoje – geriamojo vandens tiekimas gyventojams turi būti užtikrintas – be vandens gyventojų palikti negalima...

(Daugiau paskaityti galite sausio 22 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Gelgaudiškio turgaus aikštėje darbai praktiškai baigti – telikę keletas smulkių užbaigimo detalių. Tačiau dėl šalčio šiuo metu tų detalių sutvarkyti negalima, todėl darbuotojai susirinko įrankius ir išvažiavo, o grįžti žada tik pavasarį.

Savivaldybės projekto „Gelgaudiškio gyvenamosios vietovės atnaujinimas“ darbai miesto turgaus aikštėje vyko su trikdžiais, dabar belikę baigti smulkius dekoro klijavimo darbus, kurių rangovų įmonė UAB „Dengsta“ atlikti nesuspėjo iki metų pabaigos, o dabar negali dirbti dėl užklupusio šaltuko. Į objektą darbuotojai žada grįžti, kai darbus baigti leis oro sąlygos. Savivaldybės įgyvendintas projektas dar nepriduotas, tačiau gyventojams formalumai netrukdo naudotis aikšte – eiti per ją, o turgaus veikla šiuo metu dėl karantino yra sustabdyta.

„Draugo“ inf.
vilkauskas kestutis
UAB „Šakių vandenys“ direktorius Kęstutis Vilkauskas sako, jog šiuo metu didžiausias iššūkis kuo greičiau prijungti vartotojus prie centralizuotų nuotekų tinklų ten, kur jau baigti darbai ir tinklai yra atvesti, tačiau stringa formalumų sutvarkymas. D. Pavalkio nuotr.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Vandenų įmonė atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje – ką tik pabaigusi įgyvendinti projekto darbus, negali leisti gyventojams jungtis prie naujai įrengtų centralizuotų nuotekų tinklų. Komunikacijos yra, bet jomis naudotis gyventojai negali. Kas stabdo šį procesą?
Antra karantino banga, kada vežėjų įmonė negali dirbti kaip įprasta, labai smarkiai smogė UAB „Šakių autobusų parkas“. Paskutinį metų mėnesį, kada įprastai įmonės pajamos išaugdavo, šįkart jos smuko 42 tūkst. eurų.

Jau dabar įmonės direktorius Tomas Povilaitis prognozuoja, jog nuostoliai už pernai metus sieks net iki 60 tūkst. eurų. Nuo praėjusio pirmadienio keleivių nevežama ir paskutiniu tolimojo susisiekimo maršrutu į Klaipėdą. Anot T. Povilaičio, tai buvo paskutinis tolimojo susisiekimo reisas.
agronomai online
Lina POŠKEVIČIŪTĖ  


Lietuvos agronomų sąjunga (LAS) mini veiklos šimtmetį. Sausio 8-ąją, LAS įkūrimo dieną, nuotoliniu būdu buvo organizuotas iškilmingas LAS valdybos posėdis, į kurį kviesti visi LAS nariai. Prie nuotoliniu būdu vykusio susitikimo prisijungė ir mūsų rajono agronomai.

Šventiniame posėdyje LAS pirmininkas dr. Edvardas Makelis apžvelgė šimtmetį menančią Sąjungos istoriją.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos