baneris leidinys

stasiuliene tarnyba
Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Užimtumo tarnyboje registruojasi daugiau bedarbių palyginus nei pernai tuo pačiu metu – pirmąją karantino savaitę Lietuvoje užsiregistravo 31 proc. daugiau, bet Šakių rajone nedarbo augimo kol kas nesijaučia. Kokia situacija darbo rinkoje, ar bedarbių registracijos lavina dar tik laukia, praėjusį ketvirtadienį spaudos konferencijoje informavo Užimtumo tarnybos Šakių skyriaus vedėja Aldona Stasiulienė.

Pasak Užimtumo tarnybos Šakių skyriaus vedėjos A. Stasiulienės, kol kas...

(Daugiau paskaityti galite kovo 31 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
patalyne
Miegas mūsų gyvenime labai svarbus, todėl svarbu ir mūsų miegojimo sąlygos. Visi žinome čiužinio svarbą norint gerai išsimiegoti, todėl būtent jam dažnai nepagailime pinigų ir investuojame į kokybišką prekę. Antklodę bei pagalves taip pat dažniausiai renkamės ne pigiausias, o stengiamės išsirinkti kokybiškas prekes, vardan saldesnio miego. Tačiau dažnai klystame nekreipdami dėmesio į pačią patalynę, jie taip pat yra svarbūs kokybiškam mūsų miegui. Skirtingos medžiagos užvalkalai pasižymi skirtingomis savybėmis, o sudėtis ir siuvimo tipas nulemia patalynės ilgaamžiškumą, todėl reikėtų atkreipti dėmesį ir į juos.
savickiene jurgita vvg
Šakių krašto VVG Vietos plėtros strategijos administravimo vadovė Jurgita Savickienė (kairėje) sako, kad savivaldybės tarybos sprendimas skirti grąžintiną paramą ją nuliūdino. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Kaip elgtis su bendruomenių projektais, tiksliau, parama jų projektų įgyvendinimui, kalbėta ne vieno susitikimo metu. Būta nemažai įvairių svarstymų, kaip neužkertant kelio bendruomenėms pagelbėti dėl PVM dengimo. Penktadienį žodį šiuo klausimu tarė ir savivaldybės taryba – vienbalsiai nuspręsta dviem bendruomenėms skirti grąžintiną paramą.

Tiek Lekėčių, tiek Veršių bendruomenės centrų rengti projektai atitinka Šakių krašto Vietos veiklos grupės (VVG) strategiją, tik klausimas, ką...

(Daugiau paskaityti galite kovo 27 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
lauksva apsaugos
Reaguodami į tai, kad medikai dirba be apsaugos priemonių, savo veiklos pobūdį transformavo ir UAB „Lauksva“ – ėmė siūti kombinezonus, artimiausiu metu rinkai ketina pasiūlyti ir kaukių. UAB „Lauksva“ nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Niūrių prognozių, neigiamų žinių, saviizoliacijos bei epidemijos kontekste yra ir kuo pasidžiaugti – viena po kitos randasi iniciatyvos, parodančios, kad yra kam rūpi kiti, yra socialinį atsakingumą demonstruojančių įmonių ar pavienių piliečių.

Jau ir anksčiau rašėme apie įvairias iniciatyvas, tačiau...

(Daugiau paskaityti galite kovo 27 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Šakių skyriaus vedėjas Artūras Šimkus informavo, kad tarnybos specialistai karantino metu neatlieka jokių planinių patikrinimų pas gyventojus nei dėl paukščių gripo, nei dėl afrikinio kiaulių maro prevencijos.

Šakių skyriaus vedėjas A. Šimkus ragina gyventojus būti budrius ir nepasiduoti apsišaukėlių, kurie apsimeta jų tarnybos specialistais ir nori karantino metu patekti į namus, įtakai, nes jokie planiniai gyvūnų patikrinimai šiuo metu nevyksta. Tarnybos specialistai pas gyventojus vyksta tik išskirtiniais atvejais, jeigu gauna pranešimą dėl šunų apkandžiojimo ar gyvulių nepriežiūros.
Nors koronavirusas koreguoja visų mūsų gyvenimą, kalbinti rajono ūkininkai jau pamažu ima galvoti apie bulviasodį, bulvės daiginamos, laukiama tik šiltesnių orų.

Šiemet buvo neįprastai šilta žiema, todėl pirmiausiai teiraujamės bulvių augintojo, naumiestiečio Mindaugo Valaičio, kaip išsilaikė sandėliuojamos maistinės bulvės, kai kuriems ūkininkams jos jau sandėliuose sudygo, todėl prieš parduodant teko skabyti. Anot pašnekovo, jis su tokia problema nesusidūrė, nes sandėliuose tinkamai sureguliavo temperatūrą, dar pridūrė, kad neturi problemų ir su realizacija, pastarosiomis dienomis naumiestietis parduoda paskutinį praėjusių metų derlių. Iš viso jis augina apie 100 ha bulvių.
danieliai vilkai
Žvirgždaičių seniūnijoje, privačioje sodyboje esančiame aptvare, besiganančią danielių bandą užpuolė ir išskerdė vilkai. A. Babušio nuotr.

Žvirgždaičių seniūnijoje danielių bandai, kuri ganėsi privačioje sodyboje, gyvenimas baigėsi tragiškai – šešias pateles ir patiną aptvare užpuolė ir išpjovė vilkai.
Įvykus vienos iš pagrindinių trasų gedimui, praėjusį šeštadienį Šakių miesto gyventojai nuo 7 iki 11 val. neturėjo geriamojo vandens.

UAB „Šakių vandenys“ direktorius Kęstutis Vilkauskas informavo, kad ankstų rytą įvyko vienos iš pagrindinių trasų gedimas, kurį šalinti buvo mestos gausios įmonės darbuotojų pajėgos. Jau po 4 val. gyventojams vanduo buvo pradėtas tiekti, bet įmonė gedimus likvidavo beveik visą šeštadienio dieną. Kaip sako K. Vilkauskas, toks didelis vandens trasos gedimas, koks įvyko šeštadienį, nuo to laiko, kai jis vadovauja įmonei (nuo 2015 m. rugsėjo 16 d.), įvyko pirmą kartą.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos