baneris leidinys

seskasAntrojo laipsnio garbės ženklą Baltrušiuose įsikūrusiai klinikai įteikė pats Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius J. Milius, pabrėždamas, kad čia važiuoja klientai ne tik iš rajono, bet ir visos šalies.
 
Nuotr. Garbingą apdovanojimą gavęs G. Šeškas džiaugiasi, kad jo klinika atitinka europinius standartus ir neslepia, kad ir šiandien nenustojo mokytis ir gilinti savo profesines žinias.
 
Baltrušiuose esančios smulkių gyvūnų gydymo klinikos įkūrėjai - Aldona ir Gintautas Šeškai. Ši kaimo klinika žinoma ne tik rajone, joje teikiamos profesionalios veterinarų paslaugos, veikiantis smulkių gyvūnų viešbutis sulaukia klientų iš visos šalies. Klinikoje pastatyta nauja įranga ligų diagnazavimui, atliekami kraujo tyrimai ir t.t. G. Šeškas teigia, kad jis ir šiandien nuolat skaito profesinę literatūrą, gilina žinias, nes vis atsiranda naujovių, kurias kiekvienas profesionalas turi žinoti.

Taip jau sutapo, kad Valstybinis apdovanojimas - Antrojo laipsnio garbės ženklas, kurį atvyko įteikti J. Milius, sutapo su klinikos veiklos dešimtmečiu. G. Šeškas džiaugiasi, kad šis verslas leidžia šeimai išgyventi. Veterinarijos gydytojas teigė, kad neturinčiam už ką susimokėti klientui jie niekada neužtrenkia durų prieš nosį, klinikoje teikiamos ir nemokamos paslaugos.

G. Šeškas dėkojo už apdovanojimą ir pabrėžė, kad iš veterinarijos gydytojo tikimasi ne tik žinių, profesionalios pagalbos, bet ir mokėjimo paguosti, kai augintinio pagydyti nebeįmanoma.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos