baneris leidinys

Į Šakių savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondą kreipėsi šeši verslininkai, kuriems verslo pradžiai buvo reikalinga valstybės parama. Tarp jų ir didžiausią paramą gavęs – tėvo pėdomis žengiantis Mindaugas Tarnauskas.
Tiesa, 5000 litų parama iš savivaldybės gavęs M. Tarnauskas visuomenei savo verslo plano neatskleidžia, tai – konfidenciali verslo paslaptis, kuri išaiškės įsteigus įmonę. Fondo pirmininkas Darius Mikelionis tarybos sprendimui parengtame projekte užsimena, kad tai yra jaunimo verslo idėja, bet nelabai inovatyvi, ji atkartoja rajone jau veikiančios tokio pat pobūdžio institucijos veiklą.

Jaunasis verslininkas paramą gaus tuomet, kai įkurs įmonę ir sukurs dvi darbo vietas. Tokie yra verslo plėtros fondo reikalavimai.

„Kas nustebino šiemet, tai kad pareiškėjų šiemet mažokai, nors ir yra tame fonde pinigų. O šiaip tai, džiaugiamės, kad atsiranda naujai kuriamų juridinių asmenų“,- sakė D. Mikelionis.

Vis tik pinigų užteko ne visiems. Kad parama reikalinga Ryčiui Kurcikevičiui, Verslo plėtros fondas nepatikėjo. „Pareiškėjui pristatant idėją pritrūko įtikinamų argumentų, kad pareiškėjas turi tinkamą pasiruošimą kurti verslą, suvokia atsakomybę įkuriant įmonę ir darbo vietas“,- aiškino D. Mikelionis. Be to, diskusijų sukėlė ir tai, jog Šakių savivaldybėje būtų tik kuriama įmonė, bet ne verslo vieta.

Mažiau nei prašė,  2100 litų gavo UAB „Plumbera“, nes nuspręsta, kad kompiuterio įsigijimas nėra niekaip susijęs su įmonės pagrindine veikla. „Taip pat nekompensuotas smulkių įrenginių ir priemonių įsigijimas, radijo ryšio priemonių įsigijimas, nes neįrodytas jų būtinumas pagrindinei veiklai vykdyti“,- teigė D. Mikelionis.

Dar 2100 litų bus skiriama Povilo Dovydaičio verslui ir mažiausią 220 litų paramą gaus Karolis Benesevičius.

VšĮ Šakių sporto klubas „Audra“ norėjo, kad pradedančius verslininkus remiantis verslo fondas kompensuotų klubo perregistravimo išlaidas, tačiau nuspręsta paramos neskirti, nes tai nėra naujo verslo kūrimas ir tokią paramą skirti neleidžia fondo nuostatai.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#2 Verslininkas 2014-06-04 15:17
Iš ties, tai sumos juokingos.... Čia skaitosi verslo skatinimas??? Visi kurie kreipėtės ir norit daugiau eikit į Verslios Lietuvos puslapį ir rasit fondų, kontaktų ir t.t. :)

O paramą palikit Mikelioniui savo laikraščiui leisti :)
Cituoti
#1 Plumbera 2014-06-02 16:26
Sveiki, Šakiečiai. Man keista ir net gi pikta, kad kondicionierių montavimo įrangą ir drenažinį siurblį komisijos nariai palaikė "smulkiais įrenginiais" nors nebuvo apibrėžta kokius įrankius pirktis. Dėl radio stotelių gerbiamai komisijai irgi paaiškinau, deja padarė savo išvadas. Antrą kartą net esant galimybei nesikreipčiau. Visą įrangą pirkčiau dėvėtą ir verslui būtų žymiai naudingiau. Ačiū už dėmesį
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos