baneris leidinys

Gegužės mėnesį nedarbas Šakių savivaldybėje sumažėjo 0,6 proc. punkto ir siekia 11,6 proc.
 
Nors mūsų rajonas yra antras pagal geriausią užimtumą apskrityje (po Marijampolės savivaldybės), džiaugtis nelabai yra kuo, nes nedarbas Marijampolės apskrityje yra vienas didžiausių šalyje.

Birželio 1 dieną Šakių rajone buvo registruoti 168 jauni bedarbiai iki 25 m. Praeitą mėnesį darbo birža rajone į darbo rinką padėjo sugrįžti 337 asmenims.

Šakių rajono savivaldybėje pagal didžiausią bedarbių skaičių, kaip visada, lyderiauja Barzdų seniūnija, kur kas penktas gyventojas yra bedarbis. Jų skaičius siekia 20,8 proc. Didelė bedarbystė yra ir Žvirgždaičių – 15,7 proc., Kudirkos Naumiesčio – 15,1 proc., Slavikų – 14,7 proc., Plokščių – 14,6 proc., Griškabūdžio 14,2 proc. seniūnijose. Sudargo seniūnijoje bedarbystė siekia 12,7 proc., Sintautų – 12,2 proc., Gelgaudiškio - 11,3 proc., Kidulių – 11,2 proc. Lukšių ir Šakių seniūnijose bedarbių skaičius yra didesnis nei 9 proc. Mažiausiai bedarbių yra Lekėčių – 6,9 proc. ir Kriūkų – 7,6 proc. seniūnijose.

Palyginus su praeitu mėnesiu, sumažėjo darbo jėgos paklausa. Gegužės mėnesį darbdaviai Šakiuose įregistravo 160 laisvų darbo vietų. Didžiausias įsidarbinimo galimybes turėjo apsaugos darbuotojai, pardavėjai, siuvėjai, statinių ir įrenginių remontininkai, valytojai, elektrikai, barmenai, automobilinio krano vairuotojai, traktorininkai, laiškininkai, staklininkai, nekvalifikuoti darbininkai ir kt.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos